Nohy v teple a přesto stylově? S těmito traperkami určitě!

02.12.2018 niki005 Kosmetika

Za chvilku jsou tady Vánoce, navíc i zima celkově se nám pomalu ale jistě rozjíždí. A to je ten pravý čas pro nákup pohodlných a stylových zimních bot. Jelikož v tuhle dobu nemám příliš času na běhání po obchodech, řekla jsem si, že poprvé v životě zkusím boty koupit přes internet. Poté co jsem hledala na různých e-shopech, jsem narazila na e-shop Čas na boty, na kterém byly dokonce i hodně vysoké slevy. 

Doručení bot proběhlo v pořádku a během několika dní mi boty přišli v krabici (jako bych je koupila v kamenném obchodě), která byla ještě v igelitovém obalu.

Jaké boty jsem si vybrala

V poslední době mě učaroval trend traperek, které se sice nelíbí všem, ale já si je přímo zamilovala. Proto byla moje volba jasná a já si vybrala tyto nádherné zimní boty v pudrově růžové barvě. Jen budu muset doladit i bundu a čepici, za to ty boty ale stojí.

Boty jsem si objednala o číslo větší, kdyby náhodou. Díky tomu jsou mi o trochu větší, ale to pořádně teplé ponožky vyřeší. V botech mi zima určitě nebude, protože je v nich poměrně teplý kožíšek. Díky tomu, že jsou větší i na šířku sednou i na nohu se širším lýtkem. Já mám lýtka menší, proto jsem si tkaničky více utáhla. Boty mají na podrážce i hezký vzorek, na němž se bude určitě chodit ve sněhu líp než na botech s hladkou podrážkou.

Reklama

Splnily boty moje očekávání?

Na první pohled se mi boty líbily hned, jakmile jsem je vybalila z krabice. Podrážka vypadá pevně, samotná barva bot se mi líbí také. Nevýhodu však vidím v poměrné tvrdosti materiálu, kdy se mi boty v některých místech "krčí", což na pohled není zrovna nejlepší.Proto je před obutím musím víc roztáhnout, abych botu nekrčila a netvořila na ní nehezké vrásky. Druhá nevýhoda je v tom, že se boty velmi lehce odírají. Proto asi nepůjde o boty na delší čas, než jaký je vymezený na jednu sezonu. Do města to ale stačí.

Na botech mě ale velmi zaujal kožížek, který nohu příjemně zahřívá. Já si do bot určitě koupím i nějaké vložky, které mi botu zmenší a trochu ji zpohodlní, protože mi více vyhovuje tvarované místo na nohu než rovná plocha, kde není klenba chodidla podepřena.

Co se ale týče poměru cena vs. kvalita, jsem hodně spokojená.

Na jednu sezonu jsou ideální

Když bych to měla shrnout, jsem s koupí určitě spokojená. Sice nejde o nejkvalitnější boty, jaké jsem si kdy koupila - na druhou stranu, jednu sezonu určitě vydrží. Boty jsou teplé a zahřejí, což jsou dvě velmi velká kritéria, které mám pro výběr zimních bot. Boty jsou navíc i velmi hezké. Určitě bych vám je doporučila, na e-shopu najdete velké množství bot - v různých barvách i cenách.

Výhody:

  • Teplé
  • Hezká barva
  • Pohodlné
  • Příjemná cena

Nevýhody:

  • Krčí se
  • Odírají se

Komentáře


Přidat komentář