Stylově s retro batohem do školy

04.11.2018 anna Fashion

Po dlouhých prázdninách čekal v říjnu návrat do školy i mě.

Batůžek jsem si vyhlédla už někdy před půl rokem, jen jsem se nemohla odhodlat, k tomu jestli ho potřebuji nebo ne. Ale když mi dala sbohem má oblíbená a hlavně prostorná kabelka do školy, bylo jasno. POřízení batohu už nemohu odkládat…

Když jsem na stránce hledala způsob doručení, při představě, že by mi balíček měla zase doručovat služba PPL, jsem raději zvolila osobní odběr na jedné z poboček. Přesněji na Smíchovské, která je hned nedaleko od dopravního uzlu Na Knížecí. Výdejna Bez potisku mi přišla hezká a prostorná a hned u vstupu jsem narazila na milou paní, která mi s úsměvem na tváři poradila a nasměrovala mě k výdeji objednávek. Obsah objednávky jsem si mohla hned na místě prohlédnout a hned na první pohled jsem si svůj nový batoh oblíbila.

Co o něm říká Bezpotisku.cz?

Ať už na tůru nebo do města, tento retro kousek s koženkovými popruhy a detaily se bude na vašich zádech vyjímat. Díky 18 l objemu do něj vměstnáte vše nezbytné, bez čeho se prostě nelze obejít. A pro ty co potřebují přepravovat svůj 17" notebook nabízí batoh řešení v podobě upínacích popruhů. I když budete mít plně naloženo polstrované popruhy vás nebudou řezat do ramen.

Objem: 18 l
Rozměry: 46 x 30 x 17 cm.
Materiál: 100% polyester

Reklama

Na velikosti záleží

Po rozbalení doma jsem byla až překvapená, jak prostorný batoh je a kolik věcí se do něho vlastně vejde. Ačkoli má „jen“ jednu velkou kapsu, ve které najdete kapsičku např. na malou peněženku nebo telefon, menší kapsu v přední části, kterou používám a svačinovou krabičku a u ní ještě menší kapsičku třeba na klíče. Dvě menší kapsičky jsou na zip a velká se v horní části stahuje tkaničkou a přes ni se ještě překládá část na magnetky.

ANO nebo ne?

Materiál batohu celkově neurazí/nenadchne, prostě textil.  Každopádně z prostornosti jsem nadšená, batoh využiji, jak při běžném dni ve škole, tak se do něj zvládnu sbalit na víkend. Pokud by pro někoho nebyla černočerná varianta, Bezpotisku.cz má širokou škálu kombinací, ze kterých si nepochybně vyberete. A po několika týdnech nošení jsem vážně nenašla jedinou chybičku na tohle batohu.

s láskou anna


Komentáře


Přidat komentář