Značka Freedom - ano, či ne? Recenze na sadu rtěnek, paletku očních stínů, paletku stínů na obočí

04.11.2018 Barbora Kosmetika

Rozhodla jsem se pro vás otestovat značku Freedom trochu důkladněji, než jen nákupem jednoho produktu. A proč zrovna tuto značku? To je jednoduché, je cenově dostupná každé z nás a zároveň se s ní hezky pracuje, je kvalitní a tím mě tato značka dostala.

Doma už jednu oční paletku značky Freedom mám a recenzi na ní můžete nalézt také tady na stránkách. Jsem s ní velice spokojená a proto jsme se rozhodla nějaké produkty této značky opět vyzkoušet.

Zvolila jsem opět paletku očních stínů, paletku na úpravu obočí a sadu rtěnek. Jak jsem se vším spokojená? To se dozvíte, když budete číst dále.

Paletka stínů na obočí, sada rtěnek

Začneme paletkou na obočí, protože upravené obočí já považuji za naprostý základ. Zvýrazní vám to obličej a to i když už žádný jiný produkt nepoužijete. Když nemám náladu nebo čas na to, trávit ráno čas u zrcadla, upravím si alespoň obočí, to považuji za naprostý základ. Za Ferrari mezi produkty na obočí považuji gel Ka-brow od značky Benefit, ten je úžasný a používám ho už pěěěěěěkně dlouho. Nepatří ale k těm nejlevnějším, proto jsem chtěla zkusit něco z rybníčku cenově dostupnějších značek.

Paletka obsahuje celkem 12 stínů a vybere si tak blondýnka i černovláska. Obsahuje i rozjasňovač pod obočí, vosk a dokonce i aplikátor na obočí, to mi přijde skvělé. Navíc pokud jedete na víkend pryč nemusíte s sebou balit už žádnou paletku očních stínů, protože klíďo píďo můžete do vnějšího koutku oka použít tmavší hnědý stín, do vnitřního světlý, trochu rozjasňovače a máte hotovo.

Vystačíte si klidně jen s touto paletkou.

Paletka obsahuje i šablonu na obočí, ale to je podle mého naprostá zbytečnost. Úplně nejjednodušší a nejpřirozenější cestou je stínem kopírovat to své.

Pigmentaci má paletka středně dobrou, stíny nejsou prášivé a vydrží na obočí celý den.

Máme tu podzim a v tomto období já začínám experimentovat se svou barevnou škálou rtěnek. Doma vlastím rtěnky od značek jako je Mac, Urban Decay, ale i třeba Trend it up z drogerie DM. Byla jsme velice zvědavá na sadu 5 ti rtěnek jenom za 128 Kč.

Rozhodla jsem se vyzkoušet rovnou celou sadu, která obsahuje celkem 5 odstínů. Nutno říct, že barevně přesně neodpovídají obrázkům z internetu.

Všechny odstíny jsou v zásadě neutrální, akorát některé jsou více do červena, jiné více do hněda, do oranžova, což je na podzim i na zimu, podle mého, to pravé ořechové. Ale pokud porovnáte barvy rtěnek s barvami na obale tak tam teda zrovna veliká podoba není. S tím je potřeba, když si rtěnky objednáte počítat.

Po celkovém zhodnocení musím říct, že jsem byla velmi mile překvapena, a proto kdo hledáte hodně užitku za málo peněz, rozhodně je neváhejte zkusit.

 

Reklama

Paletka očních stínů

A do třetice všeho dobrého tu máme paletku. Ne ledajakou paletku, ale opravdu krásnou paletku plnou úžasných, teplých odstínů. Proč tato? Protože tu máme podzim a tyhle odstíny jsou pro něj jako stvořené.

Paletka mě rozhodně nezklamala. Samotné balení působí luxusně, jednoduše a se zrcátkem i prakticky. Obsahuje 32 stínů, barvy od přirozených, světlých, přes okrové, teplé odstíny do oranžova až červena, odstíny hnědé až čokoládové.

Protože je cena opravdu nízká a paletky, které běžné používám jsou šestkrát dražší, bála jsem se, jak se s nimi bude pracovat.

Po celkovém zhodnocení musím říci, že je paletka mnohem lepší, než by se dalo očekávat. Ano, není tak dobře pigmentovaná, člověk do ní musí štětec zabořit více krát, aby docílil čeho docílit chce, ale přesto se s ní pracuje stále dobře. Je maličko prášivá, ale neopadává a drží klidně po celý den a pokud si chcete makeup jooo pojistit, doporučuji zafixovat fixačním sprejem a potom vám ranní makeup vydrží po celý den bez jakýchkoliv obav.

 

Dávám značce Freedom zelenou?

Suma sumárum značka Freedom má ode mě zelenou. Pokud sháníte pro sebe nebo jako dárek pro někoho kosmetiku, která bude kvalitní (ale ne nejkvalitnější), bude vizuálně pěkná, praktická, a za opravdu dobrou cenu, tak si myslím, že Freedom stojí za zkoušku.


Komentáře


Přidat komentář