Kvalitnější pokožka bez skvrn a jizviček? Jedině s BI-OIL Purcellin Oil

02.11.2018 niki005 Kosmetika

Už dlouhou dobu si všímám, kolik různých jizviček či skvrn (od akné, apod.) na svém obličeji a těle mám. Nehledě na to, že se v poslední době stává má pokožka suchou - místo mastné, na kterou jsem zvyklá. Proto jsem zabrousila na Notino a snažila se najít nějaký olejíček, který by mi mohl moji pokožku hezky hydratovat, a třeba mi i pomohl sjednotit barvu pokožky. Produkt mi přišel poměrně rychle, jen krabice byla mírně promáčknutá. Naštěstí byl olejíček zabalený ve spoustě bublinkové folie, takže se mu nic nestalo. Přeci jen, 60 ml za něco přes 200 korun, bylo by škoda, kdyby se zničil.

K čemu je olejíček určený?

Tělový olejíček Bi-Oil PurCellin Oil se má pokožce dopřát kvalitní hydrataci a péči. V podstatě tento produkt slibuje:

 

  • hydrataci a zjemnění pokožky
  • regeneraci strií a jizev, zároveň slouží jako prevence proti vzniku nových
  • Sjednocení barevného odstínu pokožky

Koupit si můžete více velikostí, já si však vybrala tu nejmenší, abych zjistila, jak olej funguje. Pokud se osvědčí, ráda do něj investuju.

Reklama

Jak se olejíček používá?

Olejíček se používá primárně na stehna, boky, zadeček a bříško - což jsou partie, které jsou před striemi v ohrožení nejvíce. Dále jej však můžeme používat i na obličej, kde pokožku hydratuje a zároveň vás může zbavit nevzhledných skvrn po akné.

Olejíček se vmasírovává do pokožky krouživými pohyby alespoň dvakrát za den. K dosažení opravdu viditelných výsledků  se doporučuje olej aplikovat alespoň tři měsíce. Nemusíte se bát ani malého balení, protože oleje stačí jen trocha a téměř nemizí.

Olejíček mě opravdu překvapil

Ačkoliv moc nedávám na známe značky, mezi které Bi-Oil jednoznačně patří, musím říct, že mě opravdu mile překvapil. Protože jej požívám krátkou dobu, nemohu posoudit jeho vliv na strie, co však hodnotit můžu, je vliv olejíčku na pleť. 

Nedávno se mi na obličeji udělala něpříjemná vyrážka, po které se z mojí mastné pleti stalo něco příšerně suché až olupující se. Řekla jsem si,  že vyzkouším olejíček, je totiž vhodný i na citlivou pokožku. No, po pár dnech se pokožka začala zklidňovat a začaly mi pomalu mizet i skvrny po´akné. Olej aplikuju i na stehna a zadeček a i zde je pokožka opravdu jemná a hydratovaná. Olejíček určitě doporučuji i dál.


Komentáře


Přidat komentář