BROWS (not) ON FLEEK

31.10.2018 lindale17 Kosmetika

Obočí, obočí, obočí. 

Vše o čem slyším je obočí. Všude, kam se podívám vidím obočí (né, vážně?) - instagramové, přírodní, neupravené. Vždycky jsem se spokojila se svým obočím, které jsem si trochu domalovávala tužkou. Ale po tomhle nekonečném browběhu se to téhle 'nemoci' dostanu taky. Mým snem je jednou mít dokonale instagramové obočí.

Ale jak se k němu dopracovat a jaké produkty používat?

Začala jsem stíny na obočí od Catrice, které vřele doporučuji slečnám, které se spokojí s produktem, který pouze na den zakryje mezírky v  obočí. Když jsem asi po půl roce dopotřebovala tenhle produkt, chtěla jsem se trochu finančně odvázat a zkusit něco nového. Něco, co by mě více přiblížilo k mému browsnu.

Stavila jsem se u nás ve městě v Douglasu a paní mi poradila NYX 3 in 1 tužku! ,, Je velmi populární mezi zákaznicemi, oblíbený produkt, bla bla bla.'' To Vám ještě povím.

Každopádně jsem si musela vybrat další produkt a opět vsadila na NYX, ale v provedení gelovém. A to : 

Tame&Frame pomáda na obočí 

https://www.douglas.cz/detail/index/sArticle/9520/ordernumber/896752

k tomu jsem potřebovala i štěteček a vzhledově mě zaujmul tento :

Zoeva Brow line

https://www.douglas.cz/detail/index/sArticle/14446/ordernumber/910360

Prvně jsem se zarazila hned u objednávání. Když jsem nebyla přihlášená, objednávka šla poslat na prodejnu. Zadarmo. Po povinné registraci už jsem tuto možnost neměla. ??? . Nevím, kde nastala chyba, každopádně jsem si musela přidat asi 80,- za poštovné. 

Balíček mi dorazil okamžitě pár dnů po platbě. Další šok jsem měla u balíku. Objednala jsem si dva miniaturní produkty a dostala krabici velkou pomalu na kozačky. Proč? Přijde mi to jako zbytečné plýtvání. Při otevření na mě samozřejmě čekalo prázdno a můj produkt obalený v hromadě dalšího papíru. Opět úplně zbytečné. Stačilo polovic všeho a jsem šťastný člověk.

 

 

 

Produkty

Konečně se dostáváme k samotným produktům.

Ale nejdřív, zpět k té tužce. 

Tužku jsem se po dlouhém rozvažování rozhodla koupit. Pomády měli v obchodě už seschlý a popraskaný a stíny na obočí při zkoušení vůbec nebarvily. Tak tedy tužka s roztíračem a gelovou řasenkou v jednom. 

https://www.douglas.cz/p/nyx-professional-makeup-3-in-1-brow-pencil-963377

Pro představu: stála 300,- a pomáda stojí 190,-. 

Přinesla jsem si ji domů a byla už načatá. Dobře, má chyba. Otevřu ji, odšroubuji víčko, vysouvám, natěšená na tužku, a co se nestane? Tuha mi kousek po kousku odpadává dolů. Normálně byla na čtyřikrát rozlámaná. Při malování dělala cucky na obočí. Gel nepoužitelný, má krátké štětečky a konzistence se rovná levnému lepidlu. Blender byl to jediné, co jsem nějakým způsobem ocenila, ale aby měl nějaký výsledek, obrátila jsem si naruby všechny chloupky. :) 

A ta tužka? 

Používala jsem ji přesně 10 dnů, než mi došla. 

Moje rada?

Nikdy si to nekupujte.

 

Reklama

Aplikace

Štěteček je skvělý. Je heboučký, dobře se s ním nanáší a i maluje, dobře se drží, jak je kraťoučký, tak se neprohýbá při malování. A jak je pěkný! Pravdou je, že je taky můj první štětec na obočí, ale má očekávání naplnil.

Co se týče pomády. Čekala jsem ho troošičku větší. Taky jsem čekala, že se bude lépe rozmazávat, což moc nejde. Pokud uděláte silnější čárku, těžko se to rozblendí, ale zase má výdrž, to se musí nechat. Nedělá cucky a poměr cena-kvalita? To jsme úplně jinde než s tou tužkou (hrůzou).

Můj odstín je chocolate, takže pokud taky máte snědou pokožku a tmavé obočí, tak doporučuji tento odstín. :) Na Youtube najdete i pár tutriálů, pokud budete produkt zkoušet poprvé jako já. :) 

 

Závěr

Nakonec jsem i s pomádou spokojená, není to instabrow, ale to bude pravděpodobně i dovednostech. Svou úlohu ale splňuje a upřímně? Cokoliv lepší než ta tužka. :D

Mějte se krásně a těším se u dalšího příspěvku! 


Komentáře


Přidat komentář