Plánuj s láskou, plánuj s diářem z Kreativního světa!

03.10.2018 niki005 Vychytávky

Už na úvod bych mohla říct, že jsem milovník různých papírových "blbostí". Ať už jde o sešity, zápisníky, samolepky, lepicí papírky nebo právě diáře. Bohužel, u většiny diářů se mi nelíbil jejich vzhled - ať už šlo o obálku, náplň nebo barvu papíru. Proto jsem se rozhodla hledat a hledat a hledat, než jsem skutečně našla tento krásný diář. Protože věčně tahám spousty věcí, nechtěla jsem diář, který by zabral polovinu tašky. Proto jsem se rozhodla pro velikost A6, která je dle mého naprosto ideální. Diář přišel zabalený v pořádku, součástí byla i tužka. 

Diář na školu i do práce

Jak si lze všimnout již na fotkách, díář je určený primárně pro studenty. Najdete v něm rozvrh hodin, měsíční kalendář, týdenní kalendář, kdy je týden na jedné straně a na druhé se nachází místo pro vaše TO DO poznámky typu, kdy se musím co naučit, apod. Na konci nechybí ani tečkované listy, kde si můžeš přidat i něco svého. Diář je opatřen folií, která zabraňuje tomu, aby se diář poškodil. Přeci jen - vzhledem k hezké kroužkové vazbě není tolik pevný.

Reklama

Plánování je zábava

Ačkoliv mám u sebe diář teprve chvíli, už teď jsem z něj nadšená. Zkoušela jsem do něj psát různými typy per, propisek, apod. - a musím říct, že stránky se propíjí méně, než jsem čekala. Klasická propiska neprosvítá vůbec. Na přední stranu jsem si nalepila lepicí papírky, abych mohla mít plánování hezky barevné. Vám doporučuji i různé samolepky, které by vše mohly ještě více oživit.

Neocenitelný pomocník ve škole

S diářem jsem velmi spokojená. A to po všech stránkách. Jelikož studuji, ale zároveň pracuji jako online redaktor, hodí se mi jak týdenní, tak měsíční přehled. A ani To DO části nejsou špatné, alespoň vím, kdy musím co udělat. Diář rozhodně doporučuju i vám.


Komentáře


Přidat komentář