Fatkiller - fitness bestfriend

30.09.2018 lindale17 Zdraví

Ahoj!

V dnešním článku zmíním produkt od nejrůžovější značky LadyLab, který určitě zná každá 'IG' závislačka a který používá snad každá fitness instagramerka.

Dlouho jsem uvažovala, jestli ho mám zkusit nebo jestli holkám jde jen o suplementy zadarmo. Každopádně jsem povolila a koupila Fat Burner.

Doručení

První rána do srdce bylo doručení. Objednala jsem si ho před víkendem a  pondělí mi zvonil můj balíček u dveří! Tenhle sladce navoněný PinkBox je tak úžasně zabalený, že i nejrozzlobenější slečně by začly létat srdíčka u hlavy.

Nevím, jestli to mám zmiňovat, abyste nepřišly o moment překvapení, každopádně k nákupu dostanete malý růžový dáreček, dopis a slevový kupón na další nákup!

Neuvěřitelně bleskové doručení a milé balení.

Produkt

Fat Killer vám má pomoci při hubnutí a to zmobilizováním tukových zásob,  zrychlit jejich přeměnu na energii a nastartovat tak Vaše spalování. Vysoký obsah kofeinu Vám má pomoci podat větší výkon při cvičení.

Ale je tomu opravdu tak?

Bude Vám tedy prd platný, pokud doma pouze vysedáváte a občas si zajdete na procházku. Fat Killer Vám pomáhá (důležité slovo) na Vaší cestě k vysněné postavě, ale je potřeba dodržovat vyážený jídelníček a být aktivní.

 

Co se týče složení, popravdě nejsem odborník, tak jsem se řídila heslem 'vše ověřitelné je OK.' Ověřila jsem si, co jsem neznala a je to OK. :)

Reklama

Použití

Přesouváme se tedy k samotné odpovědi na účinnost těchto tobolek. 

Jedna tobolka Fat Killer se podává ráno po jídle, pokud cvičení neplánujete nebo 15-20 minut před začátkem cvičení. 

Jen co se zahřeju, spustí se mi proud potu, který se nezastaví až do konce tréninku. Ve finále jsem splavená, jak zmoklá slepice. :) Také zvládám tak o 30% více cviků nebo si na strojích můžu dát těžší zátěž než bez Fat Killeru. Nejsem tak zpruzená, jak ve mě koluje ta kofeinová bomba a cvičení mi jde snáz. Pokud nejdu cvičit dám si tobolku po snídani a až do oběda na mě nelezou  chutě na všechno (a to jsem dost mlsná). Tedy s účinkem jsem naprosto spokojená. 

Jedinkrát jsem se o sebe bála, a to během mého stresového období. Pokud ze stresu nemůžete spát a jste stresař doporučuji Vám tento produkt nekupovat. Skoro týden jsem spala 2-4 hodiny denně, než jsem vysadila Fat Killer. Ale pak jsem ho zase začala používat po všech zkouškách atd. a spím v pohodě. :))

Je tu také bezkofeinová alternativa Acai Boost, která by měla mít úplně stejné účinky jako Fat Burner. Což je samozřejmě příjemná alternativa.

Závěr

Tedy odpověď na mou otázku zní ano. Opravdu pomáhá při cvičení i spalování. Dodržovala jsem jídelníček a cvičila 2-4x týdně vlastní vahou a po třech měsících jsem zhubla na stehna, pupek a zpevnila ruce. Bohužel nemám fotky před a po :(.

K závěru bych chtěla zmínit, jak úžasné jsou slečny z LadyLab:) 

Po prvním nákupu mi prošel kupón na slevu a slečny mi ho bleskově a bez problémů obnovily a když jsem měla problémy se spaním byla tu pro mě slečna 24/7, která mi radila, co dělat. 

Děkuju moc!

 


Komentáře


Přidat komentář