Krásně čistá pleť s kosmetikou od Ziaji?

05.09.2018 niki005 Kosmetika

Správné a pravidelné čištění pleti je dobrým základem k tomu, aby ji netrápily zbytečné nedokonalosti. Pleť by se měla čistit každé ráno i večer, proto je důležité, mít u sebe takovou kosmetiku, která bude vaší pleti sedět jako ulitá. Já jsem se nedávno dívala po nějaké, která by sedla mojí smíšené pleti - některé části jsou mastné jako od oleje, další zase vysušené. Poté, co jsem se rozhlížela na mém oblíbeném Notinu, jsem si řekla, že chci vyzkoušet něco od polské značky Ziaja. O značce jsem už slyšela, ale až doteď jsem s ní neměla zkušenosti. 

Balíček mi dorazil po o něco delší době, než jsem zvyklá, ale jinak bylo vše v pořádku. Vše bylo pečlivě zabaleno v bublinkové folii, takže nehrozilo, že by se mohly produkty poškodit. Jako pozornost jsem dostala i vzorek pánského parfému, jeho vůně se mi ale moc nelíbila, takže ji nejspíš nikomu nepředám.

Produkty jsou v dokonalých obalech

Když budu upřímná, první co mě zaujalo na obou produktech - byl jejich vzhled. Nebylo na nich nic přehnaného a to mám ráda.

Čistící gel na obličej je v hezké zelené lahvičce s praktickým dávkovačem, kterým je pumpička. Tento gel má za úkol redukovat maštění pleti, má uzavírat póry a pleť důkladně čistit.

Okurkový pleťový tonik je v bílé lahvičce s černým uzávěrem a slouží k osvěžení a uklidnění již vyčištěné pleti.

Reklama

Aplikace je jednoduchá

Pleťový čistící gel používám tak, že si obličej nejprve důkladně odlíčím. Na navlhčenou tvář si nanesu malé množství gelu a důkladně vmasíruju do pleti. Potom gel smyju vodou, na vatový tamponek nanesu trochu toniku a pořádně s ním dočistím pleť, ale i krk a oblast dekoltu.

Jsem spokojená

Oba produkty mě příjemně překvapily, ale používám je krátce na to, abych dělala ukvapené závěry. Prozatím to vidím takto:

Čistící pleťový gel - Gel má příjemnou parfemaci a pleť opravdu čistí. Jediné, co mi vadí - kůže okolo nosu je po jeho využití malinko vysušená, ale na to stačí krém. :)

Okurkový tonik - Zprvu mi vůně toniku nesedla (opravdu v něm cítím okurek), ale jak jsem si zvykla, nedám na něj dopustit. Tonik pleť příjemně osvěží a zmatní.

 

 


Komentáře


Přidat komentář