Krásnější bez drátů - AirPods i7S

05.08.2018 wendydelrey Vychytávky

Ahojte! Už je to nějaký čas, co existují bezdrátová sluchátka. Nejznámější jsou podle mě klasické Apple AirPods, ale jejich pořizovací cena je velmi vysoká, a tak jsem se rozhodla vyzkoušet levnější variantu. 

 

Jedná se o bezdrátová sluchátka AirPods i7S, která fungují na principu Bluetooth. Tato sluchátka nabízí několik eshopů, já objednala z Poštovné za korunu, kde doručení trvalo zhruba 4 dny od přijetí platby. Sluchátka mi přišla zabalena v bublinkové obálce. Po otevření obálky na mě vykoukla bílá krabička, ve které byla sluchátka. Krabička mi přišla ušpiněná, za co teda dávám palec dolů. 

A jak vůbec vypadají?

Sluchátka vám příjdou s dobíjecím boxem. Vše je vyrobeno z plastu. Sluchátka mají přizpůsobivý tvar, ale musím uznat, že v mých uších teda stoprocentně nedržejí. Za mě bych ocenila, kdyby byla o něco menší. K nabíjecímu boxu dostanete kabel, přes který nabíjíte samotný box. Přes box pak nabíjíte sluchátka. Vše je sladěno do bílé barvy. 

Reklama

Jak je používat?

Sluchátka jsou kompatibilní s iOS i Android systémem. Jako první na svém telefonu zapnete Bluetooth. Pokud chcete používat obě sluchátka, podržíte na 5 sekund tlačítko jak na levém, tak i pravém sluchátku. Sluchátka se vám obě připojí k telefonu - poznáte to tak, že na liště telefonu se vám objeví ikona sluchátek s baterií, podle které poznáte, jak moc jsou sluchátka nabitá. Opět musím konstatovat, že né vždy je úplně lehké připojit obě sluchátka. Chce to pevné nervy. 

 

Na krabičce sluchátek se uvádí, že vydží hrát 5 - 6 hodin. S tím nemůžu rozhodně souhlasit. Mně sluchátka vydrží hrát maximálně 45 minut, pak se vybijí a musím je vložit do nabíjecího boxu, kde se zhruba hodinu a půl nabíjí. Dále se zde uvádí, že jsou schopny přehrávat hudbu až 12 metrů od zařízení. Tohle jsem také testovala a číslo dvanáct bych vydělila dvěma, aby tato informace byla pravdivá. Co se týče kvality hudby, není to žádná hitparáda. Není nejhorší, ale že bych si to měla nějak pochválit, to také ne.

Koupit x nekoupit?

Já se rozhodla, že tyto sluchátka budu používat jen na sport. Tam mi totiž vyhovují. Bez drátů to je super, výdrž 45 minut mi stačí a hudba je dostačující (slyším i okolí, což má venku výhodu). Na normální používání bych tyto sluchátka nedoporučila. To raději sáhněte po jiné značce anebo zůstaňte u klasických sluchátek. 


Komentáře


Přidat komentář