Kokosové kouzlo od Yves Rocher

03.08.2018 niki005 Kosmetika

V posledních měsících jsem si zamilovala kokosovou vůni. A to i u kosmetiky. Proto jsem se rozhodla, že bych se mohla porozhlédnout po něčem, co bude příjemné a hlavně voňavé. Tentokrát jsem vynechala své oblíbené Notino a rozhodla jsem se, že budu objednávat od Yves Rocher. Na jejich e-shopu jsem narazila na spousty krásných produktů, které byly k dostání i v kokosové vůni.

Objednala jsem si tělové mléko a toaletní vodu. Co mě překvapilo - jako dárek k objednávce jsem dostala zdarma plné balení sprchového balzámu v hodnotě dalších 119 Kč.

Produkt mi dorazil za velmi krátkou dobu po objednání. Stihla jsem jej vyzvednout těsně před dovolenou a mohla jsem jej testovat již tam. Balení bylo opravdu bezpečně zabaleno.

Tři produkty, které krásně voní

Jak jsem již psala, objednala jsem si dva produkty. Vzhledem k plnému balení mého dárečku, zhodnotím i jej.

Regenerační sprchový balzám pro velmi suchou pokožku - Sprchový balzám má za úkol šetrně čistit pokožku. Zároveň ji však vyživovat. A to již ve sprše.

Toaletní voda - Toaletní voda s vůní kokosu představuje ideální vůni na léto.

Tělové mléko kokos - Tělové mléko slouží k vyživení pokožky.

Všechny produkty mi přišly v krásných a elegantních obalech. Co se mi líbí také, některé z produktů jsou v obalech, které obsahují méně plastů než běžné obaly na kosmetiku.

Reklama

Aplikace je jednoduchá

Sprchový balzám používám jako klasický sprchový gel. Moje kůže je po něm jemná a mírně provoněná. Toaletní vodu lze nanášet přímo na kůži, přijde mi ale, že ji déle cítím, pokud ji nanesu na tričko. No a tělové mléko je klasika, kterou všichni známe. Stačí mazat, mazat a zase mazat!

Jsem mile překvapena

Sprchový balzám

Sprchový balzám mě mile překvapil. Má krásnou jemnou vůni, která není vůbec obtěžující. Mrzí mě jen to, že se produkt poměrně rychle vypotřebovává. Na to, že šlo o dárek k objednávce, jsem však mile potěšena.

Toaletní voda

Toaletní voda je v poměrně malém balení. K navonění se ale není potřeba žádné přehnané množství. Stačí jednou stříknout na tričko a hotovo. U kokosových produktů mám někdy strach, aby nešlo o agresivní umělou vůni, to se ale u této vody nestalo. Jde z ní cítit krásná a sladká vůně kokosu.

Tělové mléko

Z tělového mléka jsem stále rozpačitá. Když jej otevřu, cítím z něj kokosovou vůni. Když ho ale nanesu na pokožku, přijde mi, jako by se vůně změnila na více umělou. Ale i tak ovní hezky. A hlavně, pokožku opravdu hydratuje.


Komentáře


Přidat komentář