Jak na bělení zubů? Zkuste práškové zubní sérum soaphoria s aktivním uhlím

10.10.2017 admin Zdraví

Už dlouho jsem sháněla nějaké produkty na bělení zubů, ale nemohla se rozhodnout jaký vybrat. Na internetu jsou k sehnání různé varianty zubních past, vod, strojů i jiných systémů. Každopádně mě nejvíce zaujala varianta zubních prášků - je to nový trend, který není ještě v České republice tak osvědčený, a tak Vám ho představím i já. Pokud jste už bělících zubních prášků už všimli, určitě jste zaregistrovali, že dalším letošním trendem je aktivní černé uhlí. To jsou hlavní dva faktory proč jsem si vybrala tento produkt. Další plusový bod, který si můžeme připsat je, že je EKO-FRIENDLY a VEGAN produkt, dále je 100% přírodní. Vy se tak nemusíte bát, že se Vaše zuby budou potýkat s chemií a jinými látkami, kterým rozumí tak procento z nás.

Popis produktu

Tento produkt obsahuje pouze 4 látky. Aktivní uhlí, bentonitový jíl, mátu peprnou a jedlou sodu. Tyto čtyři látky společně zabraňují vzniku usazenin, odstraňují veškeré nečistoty, bělí zuby a udržují Váš dech svěží.

Doručení a balíček

Balíček mi dorazil do 5ti dnů od objednání. Balení mě bohužel nenadchlo, doufala jsem , že se s tím více vymazlí.    

Vzhled, použití

Kelímek s práškem sám o sobě vypadá bezvadně. Kelímek je plastový, tak nemusíte mít strach, že se rozbije. Jediné, na co je potřeba dát větší pozor je, že nemá žádný další uzávěr pod víčkem, takže se snadno rozsype. Použití je úplně jednoduché - Po vyčištění obvyklou pastou na zuby přiložte konce vašeho kartáčku na prášek a vyčistěte si zuby znova. Na konec vypláchněte ústa pitnou vodou. Píše se, že byste měli používat tento produkt minimálně 2x denně nebo po každém jídle. Já tedy si pak už čistím zuby rovnou práškem a pastu používám ráno a večer.      

Hodnocení

Balení mě krapet zklamalo, čekala jsem něco velkolepějšího, když je to taková 'domácí' firma. Jinak první čištění jsem myslela, že nevydržím. Prášek nemá vůbec žádnou chuť a byl to zvláštní pocit. Při dalším čistěním zubů si na tu chuť už zvyknete. Výslednou fotku před a po přidám až na začátku listopadu, abyste měli představu jak to zabírá. A já vlastně taky. :) Mějte se krásně a na viděnou u dalšího článku.

Komentáře


Přidat komentář