Nejroztomilejší svíčky

30.06.2018 Barbora Kosmetika

Upřímně, proč jsem tento produkt vybrala? Nebyla to potřeba svíček malé velikosti, ani vůně makronek, květin nebo bavlny. Bylo to nutkání vlastnit něco tak rozkošného, barevného a stylového.

No, to jsme my ženy, vybíráme podle vzhledu, to už asi nikono nepřekvapí. Muž by pro jejich koupi měli určitě jiné důvody :-D 

Samozřejmě výběr těchto svíček ovlivnila značka Yankee Candle, která se traduje až do roku 1969, kdy zakladatel Yanckee Candle tehdy pro svou maminku vyrobil svíčku, sousedka se do ní zamilovala a sama ho o jednu poprosila. Olalaaaa a Yankee Candle byly na světě. Nyní patří k nejznámějším svíčkám a já osobně si bez nich nedokážu představit jediné Vánoce. 

Objednávala jsem z Notino, který funguje vždy bez problému, tedy balení vypadalo, ostatně jako vždy, skvěle. 

Ach ta vůně!

Balení, v hezké, do pastelových barev balené krabičce, obsahuje šest malých svíček. Každá má svou vůni a věřte mi, když otevřete balení, začnete se vznášet. Dýchne na vás naprosto famózní vůně a vy budeme mít chuť si ihned jednu zapálit. 

Ačkoliv má většina z nás spojené pálení svíček hlavně se zimním období, já také v tomto období zapaluji svíčky nejvíce, je hezké provonit si bydlení i v letních měsících. Yanke Candle jsou známé svou kvalitou, obsahují velké množství aromatických olejů a věřte mi, že tyhle svíčky umí provonit celý byt. 

Reklama

Skvělý nápad na dárek

Myslím, že volba balení Yankee Candle se šesti svíčkama je skvělý nápad na dárek. Jsou kvalitní a krásně voní. Velké svíčky od této značky jsou poměrně drahé a proto si myslím, že je tohle balení za skvělou cenu a hlavně na každého udělají skvělý první dojem.

Za mě ano

Svíčky rozhodně splnily má očekávání a neumím si představit ženu, které by neudělaly radost.


Komentáře


Přidat komentář