Kousky z kolekce GABRIELLE HECL

30.06.2018 wendydelrey Fashion

Ahojte! Znáte českou influecerku Gabrielu Heclovou? Více jak před rokem vydala svoji kolekci oblečení a já se rozhodla 3 kousky otestovat. 

Na této kolekci mě zaujalo, že se samotná Gabča nesnaží prosadit své jméno vytisknuté na oblečení, ale že opravdu navrhla krásné, módní kousky, které se dají dennodenně nosit a různě kombinovat. Jelikož je kolekce v prodeji už přes rok, některé kousky už nejsou k dostání, ale i tak se dá vybrat. Tyto kousky se dají pořídit na webové stránce https://www.onyxx.cz/, kde své produkty nabízí i další influenceři. Jinde tyto kousky nejsou k dostání, takže jsem objednala zde a s pomocí České pošty jsem měla balíček do týdne u sebe.

Co jsem si vlastně objednala?

Po dlouhém rozhodování jsem si vybrala tři kousky - 2 trička a jednu hoodie.  Začala bych tričkem s názvem "TEE BLACK WITH POCKET CRY". 

Už podle názvu můžete poznat, že jsem si vybrala tričko v černé variantě. Černou miluji, a tak bylo jasné, že nějaké nové tričko v této barvě potřebuji. Avšak se dá koupit i v jiné barevné variantě - a to šedé a bílé. Tričko je ze 100% bavlny a na dotek je velmi příjemné. Tričko má po levé straně kapsičku s výšivkou a má zahlé rukávy, což vypadá velmi stylově. Ke každému kousku oblečení je vytvořená tabulka s velikostmi. Já si vzala M jako vždy a jsem spokojená. Tričko mám volnější, a to se mi líbí. Tomuto tričku nemám co vytknout, za mě ho můžu jen doporučit. Navíc je teď zlevněné z 550 Kč na 154 Kč. 

Dalším tričkem, které mi přišlo, je TEE GREY WITH ZIPPER. Za mě bych určitě označení grey nepoužívala, protože tričko mi opravdu šedé nepřijde. Těšila jsem se na krásně šedé tričko, ale bohužel mi přišla spíše taková nažloutlá barva, která se mi moc nelíbí. Zipy jsou na tričku pěkné, ale stejně mi přijde nějaké prázdné, takže mám v plánu si na něj něco vyšít. Tričko je jinak vyrobené ze 100% bavlny, takže je opět příjemné. 

Reklama

A jaká je hoodie?

HOODIE WHITE GOLD HEART jsem nosila nejčastěji, protože se mi moc líbí. Jedná se o bílou mikinu ze speciálního materiálu s efektem vytahaných nitek, která je příjemná na dotek. Na prsou a zádech je vyšité srdce. Mikina je zepředu kratší, takže vám udělá hezkou postavu. Jediné na co si dát pozor je to, že mikina je bílá, takže je celkem průhledná, a tak nezapomeňte zvolit spodní prádlo ve vhodné barvě. Mikina původně stála 789 Kč a nyní se dá sehnat za 189 Kč, což je super cena! K dostání je i v šedé variantě. 

Koupit x nekoupit?

A co bych k tomu řekla na závěr? Za původní cenu bych si asi žádnou věc nekoupila. Ceny mi přišly docela šílené, a tak jsem čekala, až budou produkty ve slevě. A stalo se. Za tuto cenu se produkty vyplatí objednat (jen né teda v té pofidérní šedé barvě:D). Trička jsou příjemná a vypadají dobře, to samé i mikina. Takže pokud hledáte nějaké nové kousky do svého šatníku, myslím, že vím, kde hledat. 


Komentáře


Přidat komentář