Dokonalé letní nehty s Astor Perfect Stay

27.06.2018 anna Kosmetika

Která z nás by v létě netoužila po krásných nehtech. Mnoho mých kamarádek to řeší umělými nehty, ovšem já se umělým nehtům bráním jako čert kříži a spíše jsem si oblíbila gelové laky bez použití UV lampy. Už mě přestaly bavit laky od Essence, a proto jsem se rozhodla hledat jinde a padly mi do oka laky od Astoru. 

  • ASTOR Perfect Stay Gel Color (004 PINK SUNSET a 019 FASHIONABLE RED)
  • ASTOR Perfect Stay Gel Top Coat
  • ASTOR Perfect Stay 3D Gel Shine
Po dlouhé době nebudu vychvalovat jen rychlou expedici z Notino.cz, ale konečně si pochvalu zaslouží i řidič z PPL. Snad první řidič, který nebyl nepříjemný už do telefonu nebo neměl s něčím problém a dokonce dorazil i v ohlášeném čase. Ačkoli vypadal dost uspěchaně a balíček mi jen tak mezi dveřmi strčil do rukou, opravdu si cením toho, že přijel na čas a já si tak ušetřila nervy. 
Každopádně zpět k balíčku a produktům uvnitř, ten dorazil samozřejmě „blbuvzdorně“ zabalený, takže ikdyž byla krabička promáčklá, laky v ní byly nepoškozené. A tak jsem se na recenzi mohla vrhnout hned první den.

Co očekávat?

Účinky:

  • dodává nehtům vysoký lesk
  • vydrží na nehtech až 14 dní
  • pečuje o nehty

Složení:

  • vitamín E – posiluje a zpevňuje nehty

Reklama

Jednoduchá aplikace

Nehty jsem si klasicky odlakovala a jako první vrstvu jsem nanesla bezbarvý Top coat lak, protože nerada nanáším barevné laky rovnou na nehty. Pak dvě tenké vrstkvy barevného laku a vrstva bezbarvého Gel top coat. Co mě zarazilo na první pohled byl návod, který jsem dostala od Notino.cz, kde se psalo, že se barevné laky mají nechat zatvrdnout pod UV světlem, což mi přišlo divné, protože laky mají být „no light“, každopádně, očividně to jde i bez UV lampy. Co se týče bezbarvého laku a Gel top coatu jsem spokojená, neočekávala jsem nic závratného, nic závratného se nestalo, ale dělají to, co mají a proto jsem spokojená. Zrovna nadšená jsem ale nebyla z růžového barevného laku, u kterého první vrstva dost prosvítala, druhá nebyla o moc lepší, ale top coat to relativně sjednotil a zachránil. U červeného laku jsem se upřímně hodně bála, protože ne každý červený lak je tak dokonalý, jako v našich představách. Ten ale kupodivu obstál na jedničku, první vrstva nebyla převratná, ale už druhá vrstva nehet sjednotila a Gel top coat jen nasadil lesklou korunu. 

Neokouzlí - neurazí

S laky jsem spokojená, myslím, že si za dobrou cenu pořídíte odpovídající produkt. Co musím pochválit jsou barvy laků, Astor nabízí spoustu krásných letních pastelových barev, což mi přijde super! A jinak bych řekla, že laky účelu poslouží dostatečně, výdrž je taková průměrná cca týden, ale znáte to, když s nalakovanými nehty budete sportovat nebo pracovat třeba na zahradě, tak toho lak moc nevydží. 

Takže za mě (klidně) ano! <3 

s láskou anna


Komentáře


Přidat komentář