Dokonalá elegance- lodičky

30.06.2018 lindale17 Fashion

Móda se mění každý rok, dokonce i každé roční období.

Jsou ale kousky, které se rozhodně hodí vždy a (skoro) všude. Pokud si potrpíte na eleganci, jedny z těchto kousků jsou právě obyčejné nude lodičky, které se jednoduše zkombinují a vy tak vždy budete vypadat krásně. 

Doručení :

Doručení proběhlo v pořádku, do 5ti dnů mi dorazily bezpečně zabalené a chráněné boty.

 

Produkt

Na stránkách byla celá řada krásných lodiček, já jsem nakonec vsadila na semišové lodičky do špičky na jehlách. Botičky jsou opravdu nádherné, odpovídají obrázkům i všem popisům. Velmi mi vyhovovalo, že u každýho produktu je podrobný popis, fotka na noze i samotné boty. Každopádně pokud se nemůžete rozhodnout mezi menší/větší velikostí (např. 38 nebo 39?), tak doporučuji vybrat ty menší. Já udělala opak a lodičky mi klouzají.

Reklama

Nošení

S čím takovéto lodičky v těchto teplech zkombinovat? 

Nabízím dvě inspirace, jak zkombinovat takovéto botičky s jednoduchými kousky, které určitě nechybí v ničím šatníku. Pro slečny preferující kalhoty vlevo a slečny preferující sukně vpravo. 

Závěr

Jak jsem už zmínila, z bot mám neskutečnou radost a rozhodně Vám tuto firmu doporučuji. Často nabízají boty za krásné ceny, tyhle boty jsem ve slevě koupila za 333,- a opravdu naplnily má očekávání!

Hurá!

Na viděnou u dalšího článku!  ♥


Komentáře


Přidat komentář