Jak si obstála značka Catrice při kompletním nalíčení se s ní?

06.06.2018 niki005 Kosmetika

V poslední době jsem vypotřebovala hodně produktů, což znamenalo, že si jich potřebuji i více doplnit. Proto jsem dostala nápad. Co kdybych si objednala vše, co potřebuju, ale pouze od jedné značky? Třeba by bylo výsledné líčení lepší, vzhledem k tomu, že by všechno bylo tak nějak „ucelenější“. Na své líčení jsem si pořídila make-up a pudr z řady All Matt Plus, řasenku Volume Doll a rtěnku Matt Velvet. Objednávala jsem, jak jinak, než z mého oblíbeného Notina, kde jsem velmi spokojená. Všechny produkty dorazily v krabičce, kde byly zabaleny ve velkém množství bublinkové folie, což u skleněného obalu make-upu oceňuji. To samé u pudru, který by se jinak mohl rozbít.

 

Jaké produkty jsem si objednala?

K recenzi jsem si objednala 4 produkty. Všechny 4 jsou od stejné značky, kterou je Catrice.

Make-up All Matt Plus - Tento make-up by měl mít podle výrobců středně krycí schopnost a hlavně by měl být vhodný pro smíšenou až mastnou pleť. A to hlavně protože může citlivou pleť vysušovat. Zároveň slibuje, že je dlouhotrvající. A navíc bez olejů, které pleť zamašťují. Make-up je ve skleněné lahvičce, která je na první pohled elegantní a hezká. Líbí se mi, že je zde pumpičkový dávkovač, kdy je jedna dávka tak akorát na mé líčení.

Pudr All Matt Plus - Pudr je ze stejné řady jako make-up, který jsem si objednala. Můžu říct, že i pudr je vhodný pro mastnější pleť. Jeho hlavní vlastností je zmatnění pleti a překrytí nežádoucího lesku. Pudr se nachází v plastovém kulatém obalu, který ničím nenadchne, ale ani neurazí.

Tekutá rtěnka Velvet Matt - Tato tekutá rtěnka slibuje, že vaše rty zvýrazní, budou vypadat plnější a dlouho vydrží. Navíc by měla rychle zaschnout. Zároveň má aplikátor, se kterým by se měla nanášet opravdu lehce. Rtěnka je v hezkém a malém balení, které se vleze i do kapsy.

Řasenka Volume Doll - Řasenka je pro větší objem řas, měl by po ní být doll efekt. Řasenka je v elegantním černém balení.

 

Reklama

Jak se produkty užívají?

Makeu-up se nanáší velmi dobře. Po stlačení pumpičky vyteče množství dostatečné na jedno nalíčení, pro ženy s akné doporučuji o něco větší množství. Make-up má krémovitou konzistenci a hodně dobře se zapracovává do pleti.

Pudr nemá moc krycí schopnost, ale lesku pleť zbaví spolehlivě. Ve spojení s make-upem jde o kombo, které moji pleť zmatní i na několik hodin.

Rtěnka má jemnou barvu, která rty zvýrazní, ale zároveň nevypadá uměle. Ačkoliv mi aplikátor rtěnky zprvu moc neseděl, už s ním pracovat umím a musím říct, že je vydařený. Rtěnka schne poměrně rychle, ale já ji vždy nanáším třikrát a mezi tím ji obtiskávám do ubrousku, aby se do rtů dostala víc.

Řasenka má velmi dobrý pigment a hezký kartáček, který řasy rovnoměrně obarví.

 

Jsem spokojena

Make-up má podle mě dobrou konzistenci, výdrž a určitě sedne hlavně světlejším ženám. Ve spojení s pudrem, který je trochu prašnější, jde udržet pleť matnou i na několik hodin. Rtěnka mě nenadchla, ale ani neurazila. Nelíbilo se mi na ní, že se hodně obtiskává. Řasenka se mi líbí hlavně díky tomu, že nelepí řasy. Každopádně, každý produkt bych bez pochyby poradila i dalším ženám.

Make-up

 • Konzistence
 • Krytí
 • Vzhled

Pudr

 • Zbavuje pleť lesku
 • Netvoří nepříjemnou masku

Rtěnka

 • Hezká barva
 • Snadné nanášení
 • Malá výdrž
 • Nelíbí se mi její vůně

Řasenka

 • Kartáček je dobrý
 • Pigment vysoký

 


Komentáře

Surya Bára

Moc hezký článek, ale vzhledem k tomu, že to jsou produkty na obličej by bylo dobré dodat obrázky před a po, popř. postupu:) ale chápu, že ne každý chce na internet dávat svojí tvář:)


Přidat komentář