Jak na nákupy oblečení online?

03.06.2018 Barbora Fashion

Answear je můj naprosto nejoblíbenější obchod pro nakupování oblečení online. Ve srovnání s ostatními eshopy mají nesrovnatelný výběr. A proto, když sháním něco konkrétního, hledám nejprve tady.

Balíček byl doručen za pár dnů. Výdejnu má Answear ve Vodičkově ulici, kam vám ho zdarma zašlou a vy si oblečení můžete před koupí nejprve prohlédnout nebo vyzkoušet. Vyhnete se tak strachu, že vám oblečení nebude sedět a budete mít starosti s jejich vrácením.

Co si objednat online?

Pokud objednávám oblečení online, volím takové věci, u kterých je co nejvyšší pravděpodobnost, že budou sedět. Nejčastěji objednávám doplňky, kabelky, šperky a z oblečení topy, halenky a šaty. U těchto kousků, pokud vám oblečení vaší velikosti standardně v obchodech sedí, neriskujete, že vám bude těsné nebo v něm budete plavat. Já tentokrát zvolila šaty, protože co jiného je před létem potřeba?

 

Reklama

Bez námahy a výhodně!

Šaty mi na jaro a léto přijdou jako ta nejlepší alternativa. Já mám nejraději volné střihy, tak abych se v nich cítila pohodlně, protože přes toto období trávím většinu času venku a jezdím na výlety. Takové, které jsem si vybrala já, můžete vzít do práce s lodičkami nebo na víkendový výlet k teniskám. Proto se při nákupu zamýšlejte i nad tím, co k šatům obujete, protože právě u šatů je velkou výhodou volit takové, které můžete kombinovat jak do pracovních, tak volnočasových outfitů. Potom v nich můžete vyrazit ráno do práce v sandálkách a odpoledne s teniskami na procházku.

 

Šatům trikřát ANO

I když mají šaty dlouhý rukáv, bude v nich v létě naprosto fantasticky.

Nebojte se pořídit si na jaro a léto různé druhy šatů. Nebudete muset ráno vymýšlet složité kombinace. Sáhnete po jednom kousku a budete připraveny vyrazit do světa. Pokud zvolíte kvalitní materiál a správný střih, budete se v nich cítit pohodlně a automaticky uvolněně a žensky. Jestliže zvolíte nějaké barevnější nebo se vzorem květin, hned z vás šaty udělají romantické duše.

A pokud uvažujete také o výběru šatiček z Answear, tak vám tento eshop mohu jen  a pouze doporučit :-).


Komentáře


Přidat komentář