S vakuovým čističem proti černým tečkám

03.06.2018 lenkakaspa Vychytávky

Jelikož delší dobu bojuji se špatnou pletí, poohlížela jsem se po něčem, co by mi vyčistilo pleť do hloubky a to zejména od černých teček. Zaujal mě tento vakuový čistič pleti, jehož použití by mělo být snadné a účinné. Kvůli dodávce ze zahraničí byl produkt doručen po třech týdnech od objednání, ale dorazil v pořádku. Produkt byl zabalen v polystyrenu a poté ještě v úhledné růžové krabici.

Odsávačka se čtyřmi různými hlavicemi

Samotný čistič je k dostání ve dvou barvách - bílé a růžové. Kromě odsávačky se v balení nachází ještě čtyři různé hlavice, izolační houbičky a USB napájecí kabel. Vakuový čistič nasává kůži a tím odstraňuje nečistoty do hloubky. Čistič se zapíná i vypíná jednoduchým tlačítkem, které je na odsávačce. Pomocí odsávačky můžeme nastavit i intenzitu sání. Citlivá pleť vyžaduje šetrnější zacházení a proto jsou v balení čtyři hlavice.

 

Nástavec s mikrokrystalickou houbičkou:

Slouží k odstranění odumřelých buněk.

Nástavec s oválným tvarem:

Vhodný pro každodenní použití s jemným sáním, slouží pro čištění od běžných nečistot jako je prach nebo zbytky make-upu.

Nástavec s menším kulatým tvarem:

Vhodný na hůře přístupná místa s černými tečkami, díky malým rozměrům se dostane do všech záhybů v obličeji.

Nástavec s větším kulatým tvarem:

Pro celkové ošetření od černých teček, měl by se používat maximálně jednou týdně, intenzita sání je vysoká.

 

Reklama

Pozor na modřiny

Před použitím musíme nabít odsávačku a zkontrolovat podle návodu, jestli je správně umístěna izolační houbička. V balení je několik náhradních. Pokud by houbička chyběla nebo byla znečištěna, musí se vyměnit. Na odsávačku nasadíme příslušnou hlavici a můžeme použít na obličej. Ten je dobré před aplikací napařit, aby se póry uvolnily. Čistič vytáhne většinu nečistot, ale musí se používat skutečně opatrně. Pokud přiložíme čistič na obličej, je třeba s ním pohybovat jen v jednom směru a brzy pustit. Pokud se kůže nasává moc dlouho a silně, mohou na obličeji vzniknout nehezké fialové modřinky. Po použití je nutné nástavec vyčistit.

Výborný pomocník na černé tečky, nikoliv však na akné

Od produktu jsem si slibovala především pomoc proti černým tečkám, což čistič splnil. Po napaření obličeje a použití čističe jsem se zbavila většiny černých teček na nose. Po použití jsem pleť chladila studenou vodou, aby se póry stáhly a zklidnily. Byla jsem nadšená z jednoduchosti použití a jako velké plus vnímám možnost nabíjení ze zásuvky. Na co ho ale doporučit nemůžu, je akné. Nasátím kůže se pleť na chvíli poměrně podráždí a pokud na pokožce vzniká akné, po použití se mi na určitých místech ještě více rozdráždilo.


Komentáře


Přidat komentář