Pryč s akné po francouzsku

31.05.2018 lindale17 Zdraví

Krásný den,

asi před měsícem jsem nevěděla rady s akné a vsadila tento produkt.

Je známo, že francouzská značka La Roche Posay už pomohla tisícům, ne-li více, nešťastným ženám zbavit se jejich problémy s pletí. A jestli se na tom tenhle produkt podílel taky? Uvidíme.

Samotné doručení od notina proběhl v klidu, tak, jako vždy. Po pár dnech od objednání mi dorazil krásně zabalený a dobře chráněný balíček.

 

Produkt

Obsahem byl malinký přípravek o 15ml, který mi ale vydržel až celý měsíc a aplikovala jsem ho opravdu po celém obličeji. 

,,Tato péče intenzivně čistí nedokonalosti pleti do hloubky, urychluje jejich vymizení a předchází vzniku jizev. Zanechá pleť bez aknózních projevů, vyčistí ohniska bakterií a pomůže při vstřebávání nedokonalostí, takže vaše pleť zůstane čistá. Velkou výhodou krému je, že neucpává póry, vaše pleť po něm zůstane krásně hebká a bezprostředně po aplikaci můžete používat make-up.'' 

Další velký bonus je, že může být použit pro všechny věkové kategorie a opravdu jednoduše se aplikuje. Stačí ráno a večer aplikovat na umytou pleť a voilà. 

Reklama

Aplikace

Teď k samotnému jádru. Jak už jsem zmínila, krém mi vystačil přibližně na měsíc používání (2x denně). Stačí pár kapek, je dobře roztíratelný.

Proces zdokonalení pleti je tedy následovný :

Vyčistit do hloubky a hydratovat - udržet pleť bez akné - šťastný život ženy.

Po prvních pár dnech jsem viděla velké změny. Akné se mi 'zhoršovalo', tím pádem krém zabíral. Bohužel co se týče jizev, těch jsem se nezbavila. Původně má produkt předcházet vzniku dalšího akné, ale mě se objevovaly každý den další a další. Nejspíš jsem dopotřebovala krém ještě ve fázi 'vyčistit pleť do hloubky'. Tedy mi nestačí pouze jedno balení na zbavení se akné. Problematická pleť vypadá i po měsíci užívání skoro stejně (možná hůř), jen mám hladší pokožku.

Závěr

A na závěr? 

Ano, produkt opravdu zabírá, takže se můžete spolehnout, že peníze, které za něj utratíte nebudou zbytečné. Jen bude potřeba jejich množství tak dva krát  možná tři krát znásobit, aby krém svou práci také dokončil.

Klady

- viditelné změny 

- jednoduché aplikování

- krásně voní

- je jemný, nedráždí pleť

Zápory

- je potřeba používat dlouhodobě ( což je trochu i zřejmé - má to být zápor? )

- nepomohl mi se zarudnutím

 

Pokud jste nevěděly, jaký produkt koupit na problematickou pleť, ba i přemýšlely a nebyly si jisté, jestli zakoupit tento produkt, doufám, že jsem Vám tímto článek pomohla při rozhodování a na viděnou u dalšího článku! :)

 


Komentáře


Přidat komentář