Ledvinky jsou zpět!

06.05.2018 Barbora Fashion

Móda se točí stále dokolečka. Už se vrátilo tolik módních trendů, vysoké kalhoty, oversized střihy, zvonové kalhoty. Ale ledvinky? To by mě ani ve snu nenapadlo, že se do toho trendu, který přišel ke konci roku 2017, zamiluji :-)

Ledvinky jsou naprosto stylové i ohromně praktické. Není tedy divu, že jsou zpět.

Já už nějakou tu dobu po své budoucí pokukovala a když jsem narazila na tuhle z Reserved, nebylo co řešit :-D Musela být prostě má.

Objednávka, zabalení, doprava, všechno bylo v pořádku.

Ledvinky vyrazily opět do ulic

Ledvinku seženete dnes ve většině obchodů v různém provedení. Můžete vybrat látkovou, koženkovou, koženou, bavlněnou. Už zkrátka neplatí, že ledvinka patří do sportovní výbavy. Klidně ji zařaďte do elegantního outfitu, ostatně, tak jsem to udělala i já.

Vyřádili se na nich i módní návrháři jako Louis Vuitton nebo Gucci a ledvinky se objevily snad na každé módní přehlídce. Celebrity jako Kim Kardashian, Jessica Parker, Rihanna v nich vyrazily do ulic, ale to rozhodně neznamená, že jsou určeny jen ženám. Naopak, podle mě skvěle padnou i mužům.

Reklama

Funkční a praktická

Přiznávám, že návrat ledvinek může být pro některé z vás šokující, já se věnuji stylingu a nemám problém takřka s ničím z módních výstřelků, a proto jsem s její koupí neváhala. Ale těm z vás, kterým by překlenutí z kabelek na tento nový kousek dělalo problémy, zkuste předtím, než klasicky ledvinku obléknete kolem pasu, obléct přes rameno. Uvidíte, že se bude nosit skoro jako kabelka a ledvinku si zamilujeme. Navíc je úžasně praktická, všechno blízko vás, všechno v bezpečí. Přiznejme si, že oproti batůžkům, které se pár let zpátky také vrátily do módy, jsou mnohem a mnohem praktičtější a všechno máte po ruce.

Trend, který nás baví

Tahle ledvinka od Reserved je designově moc hezky provedená, dobře se nosí a kombinuje s dalšími kousky. Jedinou nevýhodou je zde kvalita koženkového pásku, protože výrobce zde použil menší kovovou přezku, než by byla vhodná a proto pásek odírá. Pokud tedy budete ledvinku kupovat, dejte si na to pozor, ikdyž pokud je ledvinka nastavená a nemění se stále její velikost, pásek se neničí. Po zhodnocení ceny versus kvality musím říct, že je na tom ledvinka velmi dobře. Nebojte se tedy do této nebo nějaké jiné zainvestovat.

 


Komentáře


Přidat komentář