Real techniques - beauty blender

05.05.2018 wendydelrey Kosmetika

Určitě jste již slyšeli o takzvaných "beauty blenderech". V mém předchozím článku jste se mohli dozvědět, že jsem si pořídila nový makeup, a tak jsem se rozhodla, že si k němu pořídím ještě něco - a to má právě tuto oranžovou houbičku :D

Houbičku na makeup jsem si objednala ze stránky Notino a jako dopravu jsem zvolila zásilkovnu. Balíček byl na zásilkovně hned druhý den po proplacení, takže to fakt chválím.

Houbička mi přišla zabalená v malé krabičce a byla obalena v bublinkové fólii, což mi ale přišlo zbytečné. 

Co to vůbec je?

Jedná se zjednodušeně o aplikátor z jemné pěny. Houbičká má uzpůsobený tvar k perfektnímu rozetření a zapracováni makeupu, a to se pomocí špičky snadno povede. Houbičkuo se dá kromě makeupu nánešet i korektor nebo i báze. 

Houbička se skvěle drží v ruce, je opravdu dost lehká a je na ní napsáno RT.  

Reklama

Štětec nebo houbička?

Každá varianta má svoje výhody a nevýhody. Každopádně mně více vyhovuje houbička. Pracuje se s ní lépe, je praktická na cesty a precizní. Makeup nevsakuje a zajištujě přirozený look. Jen je potřeba ji po čase vymýt.

Ano x ne?

Tuto houbičku jsem zvolila hlavně kvůli ceně. Cena, ze kterou se prodává originálná beauty blender, je opravdu vysoká. A tak jsem zvolila zlatou střední cestu a myslím, že je ideální. Jen co mohu dodat, neobjednávejte si tyto houbičky z čínských stránek, protože já jich mám pár doma, a když je porovnán s touto, tak kvalitou jsou úplně jinde.


Komentáře


Přidat komentář