Štípání a podrážděná pokožka při odličování? Zkuste La roche micelární vodu

10.10.2017 admin Zdraví

Dlouho jsem hledala účinný přípravek na problematickou pleť a proto jsem se rozhodla zkusit micelární vodu La Roche-Posay Effaclar, která by tomuto typu pleti měla pomoci. U spousty micelárních vod mě trápilo štípání očí či příliš mastná a na dotek nepříjemná pokožka. Chtěla jsem vyzkoušet něco nového a byla zvědavá na tento výrobek. Voda neobsahuje alkohol či barviva, tudíž by neměla příliš vysoušet pleť a způsobovat tak její podráždění. Rovněž slibuje jemné čištění nečistot, mazu a snižování tvorby akné. Samozřejmě se dá použít i jako odličovadlo.

Balíček byl doručen do 2 pracovních dnů, což mě velmi mile překvapilo.

Balíček obsahoval kromě micelární vody ještě malé pleťové mléko navíc a vzorky vůní od Calvina Kleina. Vše bylo pečlivě zabaleno v bublinkových foliích, tudíž se člověk nemusel bát, že by se něco poškodilo.

Micelární voda a tělové mléko, které má příjemnou vůni a dobře se roztírá.

Vzorky vůní Calvin Klein příjemně překvapily z balení nejvíce – mají dokonalou vůni a navnadí k vyzkoušení.

Micelární voda se na obličej nanáší vatovým tamponem a nechává se působit. Její výhodou je, že se neoplachuje a díky tomu dobře působí přes noc, kdy si pleť potřebuje po náročném dni odpočinout. Voda mě příjemně překvapila díky citlivému působení – necítila jsem žádné podráždění a skvěle si poradila i s odlíčením voděodolných linek na oči. Pleť díky ní není mastná a působí svěže. A co to akné? Po dvou týdnech používání se mi micelární voda Effaclar osvědčila jako přijatelná pomůcka při problémech s pletí, ale co je důležité – ty problémy nesmí být extrémní. Pokud máte hodně problematickou pleť, jen tento přípravek vám nepomůže. Určitě ale problémy dokáže lehce zmírnit a hlavně funguje jako skvělé odličovadlo.

 

S výrobkem jsem spokojená hlavně díky odličování a příjemným „mini-produktům“ navíc. Určitě se hodí na problematickou a citlivou pleť, ale těžší stavy akné nijak výrazně nevyřeší. V budoucnu tuto micelární vodu pořídím určitě znovu. 

Lenn z blogu lenn.cz


Komentáře


Přidat komentář