Boohoo nebo rovnou Aliexpress?

22.04.2018 lindale17 Fashion

 

Nedávno jsem si zakoupila své OOTD na boohoo.com. Slyšela jsem o této bristké značce od blogerek a youtuberek (většinou také chválu) a rozhodla jsem se zkusit štěstí.

Samotné stránky mi velmi vyhovovaly. Dobře se v nich hledalo a bylo tam obrovské množství krásných, moderních kousků všeho druhu jen za zlomek ceny. Většina kousků bylo podrobně ofocena, jak z blízka, tak i na modelkách. Také se tam nacházely kousky, které se špatně shánějí v Česku a když už tu jsou, tak za pořádný balík peněz. Jediné, co mi hodně chybělo na těchto stránkách byl podrobnější popis produktu.

Zakoupila jsem si tedy Boty Chelsea a kabát.

Doručení 

Balíček mi dorazil opravdu do 14ti dnů a ještě jsem dostala jeho číslo a mohla sledovat, kde se nachází. Samozřejmě ho nedoručili domů, ale na poštu. Dorazil mi v nijak nechráněné igelitce. Žádná bublinková fólie nebo silnější igelitka. A ve vnitř se nacházela poměrně ošoupaná krabice od bot a obal s kabátem. Obsah igelitky smrděl, jak z čínského trhu a z obsahu jsem byla dvojnásobně zklamaná. 

Boty

 

Ačkoliv v popisku byla psaná velikost podpatku, fotka bot byla vyretušovaná a v realitě boty nejsou tak krásné. Jejich syntetický materiál je extrémně nekvalitní a navíc byly boty zaprášené od krabice. Stačilo by jedno menší rýpnutí a byla by tam oděrka. Podrážka sama o sobě nebyla špatná a boty nejsou nepohodlné. Každopádně, kdybych je někde viděla, 25 liber bych za ně v žádném případě nedala.

Reklama

Kabát

 

S kabátem přišlo další, větší zklamání. Když jsem ho vytáhla z obalu byl už jen na dotek nepříjemný. Dalo by se říct, že mi látka až 'vrzala', když jsem ji promnula v rukou. Kabát na fotce vypadal luxusně, teple, .. Dorazil mi, troufala bych si říct, second-handový přehoz čtvercového střihu. Rukáv jsem měla skoro 3/4ční a to mám kraťoučké ruce. Mám pocit, že některé dírky na knoflíky ani nebyly prostřihnuté. Kapsa ze vnitř vypadala jak, kdybych to včera v noci zašívala já a když jsem si ho na sebe vzala, vypadal jako pánský. Vůbec nedělal žádné křivky, byla jsem jak chodící krabice ( na to by i seděla barva ).

Závěr

 

Za tento nákup jsem utratila okolo 1600 Kč. Chtěla jsem se podle toho rozhodnout, jestli tento obchod ještě někdy využiju a teď vím, že rozhodně NE. Byla jsem nad míru zklamaná, kvalitně se výrobky rovnaly čínským e-shopům, což jsem u tak celosvětově známé bristké značky nečekala.

Reklamace si samozřejmě platím ze svého a vzhledem k velikosti balíku to, znovu, nebude nic levného. Vlastně budu platit dvě poštovné - do ČR a do VB. Každopádně komunikace s firmou byla příjemná, velmi brzo se mi ozvali a poradili mi, co dělat v této situaci. Teď už jen budu doufat, že reklamace proběhne v pořádku a aspoň část peněz dorazí zpátky.

 

Vyzkoušely jste tento obchod? Jaké máte zkušenosti? Souhlasíte s mým názorem? 

Určitě mi dejte vědět dolů do komentářů a na viděnou u dalšího článku!  ♥


Komentáře


Přidat komentář