Cukrfree, moderní zdravé recepty bez cukru

07.04.2018 Ali Zdraví

Jsem člověk, který rád zkouší něco nového a netypického. Často hledám na internetu nové zajímavé recepty, a pokud jsou zdravé, o to líp. V momentě, kdy jsem natrefila na tuto kuchařku, opravdu mě zaujala a chtěla jsem ji vyzkoušet, odložit alespoň na chvíli zdlouhavé hledání na internetu a v klidu si projít tyto recepty.

Je opravdu tak dobrá?

Cukrfree má jednu hlavní myšlenku, a to recepty BEZ CUKRU, a to je tam opravdu dodrženo. Možná by se dalo říct, že cukr je nahrazen tuky, ovšem ne nějak přehnaně. Vše je hnáno do zdravé výživy, tudíž ingredienci máslo (ale ghí) zde nenajdete. Naleznete v ní pití, snídaně, hlavní jídla, dezerty, prostě snad vše.

Kuchařka je plná opravdu zajímavých receptů jako Golden milk, Kokosové palačinky, Květákové špunty, Nenutela, Čokodort... Až mě překvapilo, co vše se dá vymyslet. V této kuchařce si snad každý najde své. (od milovníků mas, přes milovníky pizzy až k veganům)..

Je to dobrý způsob, jak začít zdravý lifestyle a najít si opravdu oblíbené zdravé recepty. V kuchařce najdete minutovky i mnohem náročnější recepty. Někdy to jsou také alternativy klasických jídel ve zdravější formě..

Reklama

Květákové špunty

Pokud vám doma leží květák, není nic jednoduššího než dokoupit sýry, vytáhnout z ledničky vajíčko, sehnat koriandr, sladkou papriku, pepř sůl, koupit zakysanou smetanu nebo jiný dip a udělat tyto dobré špunty. Stačí lehce uvařit květák, smíchat a upéct. Není to rychlovka, ale nezapotíte se u toho. Výsledek je pak opravdu netypický a za mě chutný. A taky zdravý oproti třeba obalovanému květáku.

Ano?

Za kuchařku jsem opravdu ráda a ocenilo ji i blízké okolí. Podle reakcí si ji někteří možná také koupí. Není nad to se pochlubit zajímavým zdravým receptem nebo ho naopak ochutnat. Navíc je zdravý lifestyle v módě.

Jedinou nevýhdou snad je vzhledem ke zdravé kuchařce, že občas ne vše máte doma a musíte do obchodu, tak občas recept na poslední chvíli nemusí být reálný, ale s tím už se tak trochu ve zdravých receptech počítá.


Komentáře


Přidat komentář