Jarní detox s Nivea Essentials

02.04.2018 anna Kosmetika

Jaro je skvělá příležitost ke všemožným detoxů, jak organismu, tak i vnějšku těla. Tělový peeling jsem zkoušela před nějakou dobou a teď mě zaujala novinka od Nivea Essetials 1 minute Urban Detox Mask a Urban Skin Defence denní krém, jakožto detox obličeje.

S tímhle nákupem vám můžu znovu jednoznačně doporučit osobní vyzvednutí objednávky od Notino.cz. Zjistila jsem, že výdejny umožňují vyzvednutí objednávky až do 19 hodin večer i o víkendu, což je pro mě super a určitě tahle možnost potěší i vytížené lidi, kteří shání něco narychlo nebo prostě nemohou dříve. Navíc objednávka byla připravena po platbě hned další den a při vyzvednutí jsem dostala navíc růžový beauty blender

Proč Nivea Essentials?

- chrání před vnějšími vlivy, znečištěním a slunečním zářením
- 48 hodinová hydratace
- receptura obohacená o antioxidanty, bio zelený čaj, výtažky z magnolie
- obsahuje kyselinu hyaluronovou
- chrání faktorem 20
- obnovuje ochrannou bariéru pokožky
- zjemňuje pleť
- výsledkem je chráněná, svěží a zdravá pleť

Reklama

First impression

Masku jsem vyzkoušela hned další den ráno, kdy jsem ji dostala do rukou. A jelikož jsem byla zrovna na koleji do zkoušení se se mnou pustila i spolubydlící. 
Maska je jílová s drobnými peelingovými částečkami, na celý obličej vystačí nanést množství menšího vlašského ořechu. Maska se na obličej nanáší bez sebemenšího problému, nestahuje obličej, spíše příjemně hydratuje. A největší plus podle mé spolubydlící? Krásně a svěže voní. Pří smývání masky si peeligovými částečkami jemně promasírujete obličej, jen smývání trvá maličko déle, protože je maska  jílová. A na závěr si na obličej aplikuji denní hydratační krém s SPF 20 a rovnou na něj nanáším make up, bez použití podkladové báze. 

ANO jarnímu detoxu!

Myslím, že v porovnání cena/kvalita - kvalita převyšuje cenu, za oba produkty zaplatíte necelých 300,-, množství je až dost a spokojenost s produktem je za mě 100%. Peeling je jemný, příjemný a sám o sobě hydratační, pořízení krému je podle mě už jen taková třešnička na závěr. Nivea nenabízí nejen denní krém, ale samozřejmě i noční. Sama za sebe i za svou spolubydlící bych tuhle detoxikační novinku doporučila, nejen mladší generaci, ale určitě nechám produkty vyzkoušet i svou mamku.


Komentáře


Přidat komentář