Extrémně krycí make-up Dermacol

01.04.2018 wikki Kosmetika

To, že Dermacol vyrábí skvělé make-upy zřejmě nikoho nepřekvapí. Co ale stojí za povšimnutí je řada extrémně krycích make-upů Dermacol Cover, která byla vyvinuta ve Filmovém studiu Barrandov v Praze, pro potřeby profesionálních vizážistů a poté prodána do Hollywoodu.

Musím se přiznat, že nad koupí tohoto make-upu jsem moc dlouho nepřemýšlela. Našla jsem si na internetu nejvýhodnější cenu a okamžitě objednávala. Sice mě trošku zarazilo, že na internetovém e-shopu Alza.cz prodávají i takovouto kosmetiku, ale nijak moc jsem to neřešila. A to byla možná docela velká chyba. Ale o tom až později. Nicméně balíček přišel dva dny po zaplacení a já se nemohla dočkat, až make-up vyzkouším.

O co jde

Tento krémový make-up má (překvapivě) skrýt všechny nedokonalosti Vaší pleti. Ale to znamená jako opravdu všechny. Vysoký obsah pigmentů a krémové složení má zaručit opravdu extrémní krytí. Nemusí se aplikovat jenom na tvář. Jelikož je vyvinut ve Filmovém studiu Barrandov, tak je uzpůsoben k tomu, aby mohl zakrýt jakoukoli nedekonalost kdekoli na těle nebo například také tetování. Kromě toho má poskytnout i ochranu před UV zářením a škodlivými vlivy prostředí. Je také voděodolný a hypoalergení.

Reklama

Jak to šlo na tvář?

Po rozbalení balíčku přišlo velké zklamání. V e-shopu, kde jsem produkt objednávala totiž došlo k nějaké chybě a poslali mi úplně jiný odstín, než jsem já chtěla. Když jsem chtěla make-up reklamovat, zjistila jsem, že odstín, který jsem si vybrala, už není k dostání a že je tedy zřejmě zbytečné posílat make-up zpátky a znovu čekat na další, když můj odstín by to už stejně nebyl. Rozhodla jsem se tedy nechat si a vyzkoušet tento o dost tmavší odstín.

(Sami můžete porovnat rozdíl mezi prvním odstínem, který jsem si objednávala a druhým, který jsem dostala.)

 

Jak to dopadlo..

Až na barvu bylo všechno úplně super. Konzistence byla ideální, takže make-up šel krásně na tvář. Nedokonalosti zakrýval opravdu dobře a celkově na pleti působil velmi přirozeně a celou ji zmatnil. Taky byl velmi lehký, téměř jsem ho na tváři necítila. Jediná věc, na kterou jsem si musela dát pozor byla, že jsem jej musela použít opravdu velmi malé množství. Ale to je myslím plus, protože takhle mi alespoň dlouho vydrží. Jen teda ne konkretně tahle tubička, ale ta další, kterou jsem si objednala ještě ten den. Tentokrát ovšem z obchodu více zaměřeného na kosmetiku. Tak snad to tentokrát vyjde.


Komentáře


Přidat komentář