Jak se zbavit černých teček a nečistot - Mark scrub

10.10.2017 admin Zdraví

Tělové peelingy jsem měla v podvědomí již od podzimního WORLD OF BEAUTY AND SPA 2017, ze zvědavosti jsem na internetu začala hledat různé výrobce těchto přípravků a do oka mi padl MARK scrub. Nejenže je tento peeling univerzální, takže lze použít jak na tělo tak na obličej, ale je také mimo jiné 100 % přírodní, což bylo hlavně pro mě obrovské plus, protože se má pokožka snese s málokterým přípravkem. 6x proč MARK? 
  1. je přírodní- 100 % přírodní složení
  2. netestuje na zvířatech
  3. je kvalitní– hned po prvním použití vidíte rozdíl, pokožka je krásná, hladká, vyživená a voňavá
  4. je rychlý- rychlé vyřízení objednávky i dodání
  5. osobní přístup - uplatňuje osobní přístup k zákazníkům a pomáhá jim vybrat si ten nejvhodnější produkt
  6.  je náročný– zajímá se, jak jste s produktem spokojení, když jsem zveřejnila fotku s MARKEM na instagram vzápětí mi od něj přišla zpráva <3
  Jaké je MARKovo složení? Káva... vysoký obsah kofeinu ze zrn kávy robusta zlepšuje cirkulaci krve a zbavuje pleť toxinů. Je skvělým zdrojem antioxidantů, a tím zabraňuje i tvorbě vrásek. Kvalitně upražená a čerstvě pomletá v Čechách. Mandlový olej ... za studena lisovaný mandlový olej má silné zklidňující a regenerační účinky. Díky vysokému obsahu vitamínu A, E a D pokožku vyživuje a hydratuje a zanechává ji jemnou a hedvábnou. Kokosový olej ... panenský kokosový olej je bohatý na mastné kyseliny, které zvláčňují a změkčují pokožku, aniž by ucpávaly póry. Hnědý cukr a mořská sůl ... zbavují pokožku odumřelých kožních buněk a nečistot, čistí póry a stimulují prokrvování. Vitamín E ... tento 100% přírodní vitamín E je silný antioxidant, který pomáhá chránit pokožku před nepříznivými vlivy prostředí a zlepšuje strukturu kůže. Balíček ke mně šel celkem složitou cestou, ovšem komplikace jsem si zavinila sama. Doručení z firmy proběhlo během 4 dní. Peeling přišel v obyčejné bublinkové obálce, ovšem, co mě potěšilo, byl milý vzkaz od MARKA uvnitř. Samotné balení scrabu je mi sympatické, papírový obal dává důraz na přírodní složení, ale samozřejmě uvnitř je balíček nepropustný a je opatřen voděodolným zavíráním, MARK totiž vyžaduje skladování v suchu. Použití je jednoduché... Prvním krokem použití je vyzkoušení, zda nemáte na některou jeho složku alergii. Namočíte si malé místo, například na ruce, a aplikujete peeling. Já jsem zvolila podle mě velmi citlivé místo na zápěstí. Necháte 5 minut působit a smyjete vodou. Bez reakce? Skvělé! Tak šup s MARKem do vany a aplikovat na celé tělo. :) Po 5 minutách působení  smýt a můžeš si užívat úžasného pocitu vyčištěné pokožky celého těla a navíc, máš pokožku vyživenou a hydratovanou oleji.

Závěrem? MARK scrub předčil má očekávání! Nečekala jsem, že z něj budu takhle nadšená, ale miluji jak jeho aplikaci, tak ten úžasný pocit, kdy vyjdu z koupelny a cítím se, jako bych se právě vykoupala v kávě a kokosu (jsem totiž milovník kávy a kokosu) , ale samozřejmě pokud nejsi stejným milovníkem jako já, můžeš si vybrat i z jiných vůní.  Už se těším, až vyzkouším třeba kombinaci kávy a čokolády. A nechci nic prozrazovat, ale s blížícísemi Vánocemi mám možná báječný typ na dárek pro mamku nebo kamarádky a možná i pro taťku, protože MARK má své peelingy i pro muže. :)

S láskou anna


Komentáře


Přidat komentář