Čistící mýdlo na obličej s kafrem

31.03.2018 Veronika Kosmetika

Dlouho jsem hledala nějaký produkt, který by mě zbavil černých teček a občasného akné. Vyzkoušela jsem spoustu přípravků, které obsahovaly chemikálie - ať už produkty z lékáren, drogeriích nebo samostatných kosmetických značek. Chtěla jsem ale vyzkoušet něco čistě přírodního, jelikož je to pro pleť přece jen nejlepší cesta. Hledala jsem na internetu, četla různé recenze a narazila na Manna mýdlo, přírodní, bio a co hlavně - bez chemikálií. 

Do tří dnů po objednání byl balík doručen. Přišla mi malá krabička z papíru a uvnitř bylo kafrové čistící mýdlo na obličej, které jsem si objednala. Co mě však mile překvapilo byl milý dáreček v podobě přírodního mýdla na holení. Obě mýdla byla zabalena v přírodním recyklovatelném obalu z papíru. 

Originalita kafrového mýdla

Z mýdla jsem byla nadšená. Hned po rozbalení jsem cítila příjemnou a specifickou vůni, která mi hned provoněla celou místnost. 

S mýdlem mi přišel i dopis, který byl milý a potěšil mě. 

Čistící přírodní mýdlo s kafrem je určeno proti černým tečkám, akné, vyrážkám nebo zarudnutí. Na vývoji tohoto mýdla se pracovalo 5 a půl měsíce, aby se docílilo jeho správné účinnosti. 

Mýdlo lze použít jak na obličej, tak na celé tělo. Kafrové mýdlo je složeno z bambuckého másla, bílého jílu a kafrového oleje. Léčení s kafrovým olejem má své kořeny v čínské a japonské medicíně, kde se aktivně využíval a využívá i dnes. 

Výrobci slibují, že mýdlo pomůže při problémech s mastnou a problémovou pokožkou, má aktivně bojovat proti akné a černým tečkám a vyčistí póry. 

 

Reklama

Fungovalo mýdlo tak, jak mělo?

Musím říct, že po pár týdnech používání, jsem nadšená. Mýdlo používám ráno a večer, abych si s ním vyčistila pleť. Když mám čas, použiji ho i během dne, rozhodně to ničemu neuškodí. 

Bála jsem se, že po mýdlu bude moje pleť vysušená, ale opak je pravdou. Pleť je hladká, nešupinatí a vždy po umytí mám příjemný pocit čisté pleti. 

Černé tečky mizí, akné se také mírní. Ovšem, pleť si musí na přípravek bez chemikálií zvyknout, proto chce čas, než se dostaví plný výsledek. 

 

Na závěr pár rad

Manna čistící mýdlo s kafrem určitě doporučuji všem, koho trápí černé tečky, akné nebo nějaké vyrážky. Rozhodně pokožku zmírní a uklidní. Nebojte se mýdlo pužívat klidně i třikrát denně. 

Až Manna mýdlo začnete používat, rozhodně buďte trpěliví. Vaše pleť si musí na přírodní látky nejprve zvyknout, než začnou přicházet výsledky. Je možné, že se vám po prvních dnech používání objeví pár pupínků, to je normální. Je to znamení toho, že si pleť začíná zvykat. 

Rozhodně si mýdlo koupím znovu. Jsem nadšená z toho, jak krásně mi pleť vyčistí a zklidní. 


Komentáře


Přidat komentář