Dokonalé líčení

25.03.2018 Barbora Kosmetika

Paletka Freedom Pro Artist Pad Studio To Go mne zaujala hned na první pohled, protože 32 stínů, konturovací pudr, rozjasňovač a navíc ještě zrcátko, to vše v jednom, se jen tak nevidí. Pokud se chystáte na dovolenou, nemusíte s sebou nosit několik různých balení, ale všechno máte na jednom místě, a tudíž ani na nic nemůžete zapomenout.

Celá objednávka a doručení proběhlo bezproblémově. Paletka byla velmi pečlivě zabalená, aby se jí nemohlo nic stát.

32 stínů!

Už samotný vzhled paletky mě velmi nadchl. Balení alá chytrý tablet, z praktického materiálu a gumičky kolem dokola, je velmi praktické. Uvnitř paletky je hezké velké zrcátko, 32 stínů, 2 konturovací pudry, tvářenka a rozjasňovač.

Paletka obsahuje velký rozsah barev, většinově třpytivých, ale najdou se mezi nimi i neutrální nebo naopak i výrazné matné stíny. Je tedy vhodná pro každou slečnu či dámu na vykouzlení přirozeného looku, klasického denního vzhledu, výrazného slavnostního denního líčení nebo líčení na večer.

Konturovací pudr nebo bronzer chcete-li, mi odstínem velmi dobře sedl. Myslím, že je to takový neutrální tón, který padne skoro každé pleti. Doporučila bych ho pro světlou až středně opálenou pleť. Tvářenka růžového odstínu má studený podtón a působí velmi přirozeně.

Reklama

Dokonalá pigmentace

Stíny, konturovací pudr, paletka či rozjasňovač doporučuji vždy nanášet štětečkem pro to určeným. Jedinou nevýhodou paletky vidím, že by do balení mohl být zahrnut jeden štěteček pro aplikaci stínů.

Jelikož je cena paletky velice výhodná, bála jsem se, jaká bude její kvalita. Velmi mě však překvapila svou pigmentací, kterou bych označila za vysoce kvalitní. Třpytivé stíny mají obvykle tendenci prášit, i tyto nejsou bez chybičky, ale stále je to, řekla bych, v normě.

Jsem nadšená

Londýnská značka Freedom, od které jsem doposud žádnou dekorativní kosmetiku nevlastnila, mě příjemně překvapila.

Určitě bych paletku komukoliv doporučila, a to nejen kvůli tomu, že obsahuje takovou velkou škálu barev a zároveň i bronzer, tvářenku a rozjasňovač, ale také proto, že jsou všechny produkty vysoce kvalitní a celkově na mě balení působí krásně propracovaně.


Komentáře


Přidat komentář