Stop suché pokožce! Přírodně a s vůní lesního ovoce.

08.03.2018 Katrin Kosmetika

Poslední dobou se snažím rozšířit svoji sbírku kosmetiky přírodními produkty. Mezi moje oblíbené značky patří Soaphoria, ale víte proč? Protože vyrábí pouze přírodní produkty, které tolik nezatěžují pokožku, takže v nich nenajdete žádné ropné deriváty, barviva atd. Taky protože netestují na zvířatech, z 90% používají veganské suroviny a také používají recyklovatelné materiály (hodně produktů je např. ve skle). 

Objednala jsem si tělový peeling, ale chvilku jsem váhala, protože nabízí spoustu různých druhů (káva, aloe, růže, meduňka, med..). Já jsem si vybrala peeling s názvem Ovocný sad, který by měl vonět po jablkách a lesním ovoci, které přímo zbožňuju. 

Vybrala jsem si eshop Krásná každý den (= KKD), protože jsem s ním kdysi dávno spolupracovala a vždycky jsem byla spokojená - produkt přijde rychle, krásně zabalený a s milou zprávou na lístečku uvnitř balíku. Zatím mě nikdy nezklamal, takže můžu jen doporučit. 

Z čeho, pro koho a jak?

Tahle zázračná věcička je jemnozrnný solný peeling na bázi organických másel a olejů. Je šetrný ke všem typům pokožky, takže se ho vůbec nemusíte bát. Měl by čistit do hloubky, odstraňovat odumřelé buňky a zanechávat pokožku čistou, hebkou a zářivou. A jak už jsem psala - je bez chemických a konzervačních přísad, i bez živočišných tuků. Je ve skle, takže pokud si potrpíte na zero waste, je pro vás jak stvořený! 

Reklama

Jak na aplikaci?

Po otevření uvidíte dvě vrstvy - nelekejte se- dole pevnější a nahoře olejovitou. Při aplikaci vrstvy promíchejte, abyste získali takovou kašovitou existenci, kterou potom nanesete na vlhkou pokožku, promasírujete, chvilku počkáte a poté smyjete.  Doporučené je používat peeling třikrát týdně. Jak jednoduché, že?

Jaký na mě udělal dojem a vyplatí se kupovat ho?

Upřímně jsem ani nečekala, že z něj budu tak unešená. Myslela jsem si, že to je takový ten produkt, který používáte měsíce a stejně jsou vidět minimální výsledky, ale opak je pravdou. Hned po prvním použití jsem cítila rozdíl. A po třech mi úplně zmizely moje suché lokty, se kterými jsem roky nic nemohla udělat. Produkt překrásně voní (i mému přítelovi! a to už je vážně co říct!) a jsem s ním nadmíru spokojená. Při aplikaci není vůbec hrubý, nedráždí citlivá místa atd. Včetně dopravy mě vyšel na necelé tři stovky, což není nějaká závratná částka v porovnání ceny a kvality. 

 

Abychom si to teda shrnuli:

plusy

je přírodní a netestovaný na zvířatech

účinky jsou vidět hned po prvním použití

krásný skleněný obal 

obrovský výběr vůní

mínusy

zatím jsem ho neviděla v žádné drogerii, takže se musí objednávat přes eshop

Peeling si nemůžu vynachválit. Pokud tedy chcete udělat někomu (nebo sobě) radost, můžete potěšit právě tímhle praktickým a zároveň roztomilým produktem.

xoxo Katrin

Komentáře


Přidat komentář