Freedom Bare Collection

03.03.2018 Veronika Kosmetika

Když jsem na internetu hledala, co bych si mohla objednat, byla jsem dost vybíravá a kritická. Jasně jsem věděla pouze to, že si chci tento měsíc udělat radost. Zavítala jsem tedy na webové stránky Notino.cz, protože vím, že je tam vždy velký výběr kosmetiky od různých známých i méně známých značek. 

Narazila jsem na set pěti rtěnek v různých odstínech. Líbilo se mi, že v nabídce je rtěnek hned několik a ještě k tomu za velmi přijatelnou cenu. Vybrala jsem si ten nejsvětlejší typ rtěnek, jelikož světlá barva nejlíp sedne mé pleti. 

Ze setu jsem byla velmi nadšená a nadšení se ještě prohloubilo, když mi od Notino přišel email, že balíček doručí do dvou pracovních dnů. Hned druhý den po objednání dorazil kurýr a předal mi balík. 

Klasicky to byla středně velká krabice, odpovídající velikosti rtěnek. V krabici byla ještě jedna menší krabička, s obrázkem rtěnek. Krabička byla zabalená do bublinkové folie a po rozbalení vypadala velmi elegantně (viz. obrázek výše). 

 

Kosmetika z Londýna

Freedom je novou londýnskou značkou, která má podtrhovat krásu a přitažlivost žen. Značka sety vytváří účelně, aby ženám usnadnili líčení. Sety jsou vždy laděny do jedné barvy v různých odstínech. S jednou barvou různých odstínů jdou vyčarovat zázraky, vyzkoušela jsem si to na vlastní kůži. 

Rtěnky mají elegantní černý vzhled s bílým pojmenováním značky. Nejsou nikterak velké, takže se vejdou do kabelky nebo příruční tašky. 

Reklama

Aplikace rtěnek

Spokojenost se setem

Set rtěnek od značky Freedom bych doporučila každé ženě, která se chce cítit dobře, přitažlivě, ale zároveň přirozeně. 

Rtěnky vydrží dlouhou dobu - rty jsem si musela upravovat po půl dni, kdy jsem jedla, pila a byla venku. Výdrž považuji za jednu z největších výhod. Další velkou výhodou je barevnost, která jde krásně kombinovat s různým oblečením. Díky barevnosti můžete i sami vytvářet jedinečný look podle své fantazie. 

Na závěr bych chtěla říct, že se odstíny rtěnek hodí jak do společnosti, tak na běžné každodenní nošení. Rozhodně nic nezkazíte ani jednou volbou. 


Komentáře


Přidat komentář