Slupovací masky vs. problémová pleť. Funguje to??

02.03.2018 wikki Kosmetika

Většinu z nás to trápí. A těm, které ne jen tiše závidíme. Problémová pleť a s ní spojené černé tečky jsou věc, co řeší nejedna žena. Slupovací masky by měli alespoň na nějakou dobu tento problém vyřešit. Ale je výsledek opravdu takový, jako slibují??

V poslední době zažily slupovací a zvláště černé masky docela velký BUM. Reklamy na ně jsou na celém internetu. Tedy, hlavně fotky a lákavé reklamy s „úžasnými“ výsledky, které slibují, že Vás v okamžiku zbaví všech černých teček, které na Vašem obličeji najdou. Ne vždycky je ale všechno, co je na internetu napsané či vyfocené taky i pravdivé. To asi všichni známe.

Právě proto jsem se rozhodla, že si pár takových masek sama vyzkouším a napíšu Vám sem hodnocení toho, jak tyhle „super masky“ doopravdy fungují. Všechny masky jsem objednala z NOTINO a už dva dny po objednání byl balíček plný boblinkové fólie doma.

Jaké bylo očekávání

Asi nejvíc jsem se těšila na černou masku PILATEN Black Head, která slibovala, že mě zbaví alespoň většiny černých teček. Na českém trhu je to jedna z nejběžnějších černých masek. Přiznávám se, že od téhle masky jsem čekala opravdu hodně a nemohla jsem se dočkat, až ji budu moct vyzkoušet. Dále mě zlákaly dvě čistící masky od značky BIELENDA z řady Carbo Detox - Active Carbon a White Carbon. Jako poslední jsem si vybrala masku AVON Planet Spa Luxury Spa, která vypadala opravdu dobře, je zlatá a.. je prostě zlatá!!

AVON Planet Luxury Spa - luxusní obnovující slupovací pleťová maska s výtažky z černého kaviáru, poskytuje pleti hydrataci a vláčnost, odává jí intenzivní výživu a hloubkovou regeneraci, bojuje proti předčasnému stárnutí a ochraňuje vaši pleť před škodlivými vlivy vnějšího okolí

BIELENDA Carbo Detox Active Carbon - slupovací pleťová maska s aktivním uhlím, Bielenda je první polskou značkou, která začala nabízet přípravky obsahující extrakt ze vzácného stromu Ginkgo biloba, ve složení těchto výrobků najdete také řadu přírodních ingrediencí, vyznačují se vysokou účinností a díky jejich mimořádně šetrnému složení navíc mohou kosmetiku používat i alergici

BIELENDA Carbo Detox White Carbon - čistící slupovací maska

PILATEN Black Head - černá slupovací maska, zbavuje pleť černých teček, odumřelých buněk a akné, zlepšuje prokrvení pleti, okamžitý výsledek, značka PILATEN se specializuje na vývoj mimořádně účinných kosmetických výrobků, maska obsahuje účinné látky alantoin a glycerin, které pomáhají zlepšovat poškozenou pleť

Reklama

Jak to šlo na tvář?

BIELENDA Carbo Detox Active Carbon a BIELENDA Carbo Detox White Carbon

Dvojice masek od BIELENDA nijak extra nepřekvapila ale ani nezklamala. Aplikace byla v pohodě. Jediné, co bych jim mohla vytknout bylo, že zasychaly poměrně rychle(ještě dříve, než jsem stihla celý obsah vypatlat na obličej), ale to nebylo nic, proč bych od těchto masek odrazovala. A taky jsem počítala s tím, že mi jedno balení(2x 6g) vydrží na dvě aplikace, ale to tedy nějak nevyšlo. Ale jinak mi pleť příjemně vyčistili, odstranili staré kožní buňky a odmastili a sloupnutí téměř vůbec moc nebolelo.

PILATEN Black Head

Co mě tedy docela překvapilo, a ne zrovna pozitivně byla černá maska od značky PILATEN. Aplikace byla sice v pohodě stejně jako u předchozích masek. Pleť jsem si ještě předtím nahřála teplým ručníkem jak radil návod, aby se póry více otevřely a efekt byl větší. Ovšem konečný výsledek mě celkem zklamal. Spíše než čistící maska to byla epilace obličeje. Věděla jsem o tom a počítala jsem s tím, že to bude bolet. Bolelo, a to poměrně dost. To by mi ani nevadilo, kdyby to mělo nějaký opravdový účinek. Černé tečky totiž i po sloupnutí zůstaly tam, kde byly - na mém obličeji!!

AVON Planet Luxury Spa

Nicméně největším překvapením byla maska od AVONu, které jsem já osobně původně až tak moc nefandila. A to byla chyba. Tohle je totiž jedna z nejlepších masek, co jsem kdy zkusila. Aplikace byla nejjednodušší ze všech, sloupnutí vůbec nebolelo a pleť mi krásně vyčistila, odmastila ale nevysušila a tvář po ní byla provoněná a hrozně příjemná na dotek.

Co bych brala znovu a co už nikdy?

Myslím, že už je Vám asi jasné, jak teď hodnotím masku PILATEN. Neobjednala bych si ji už asi nikdy. Peníze ani bolest za to nestojí.(To ale neznamená, že zavrhuji všechny černé masky. Vlastně bych ještě nějaké další chtěla pro porovnání zkusit.) Masky od BIELENDY byly hodně fajn a navíc cenově dost dostupné. Já osobně bych si je znovu klidně objednala. Věc, kterou chci ale rozhodně znovu je super maska od AVONu. A taky plánuju vyzkoušet další podobně lákavé věci od AVONu.


Komentáře

slunéčko

určitě vyzkouším! díky za typ" ☺


Přidat komentář