Saloos Bio Peeling - čokoláda

26.02.2018 niki005 Kosmetika

Tento produkt jsem si vybrala, protože jsem nutně potřebovala nějaký tělový peeling, který bude nejen účinný, ale také šetrný k pokožce, která je poslední dobou nějaká citlivá a snadno zčervená. Proto, když jsem narazila na e-shopu Notino na tento SALOOS BIO PEELING na tělo, musela jsem si jej objednat, abych zjistila, jak bude fungovat, jelikož o značce jsem toho už slyšela hodně, ale ještě jsem si od ní nic nekoupila. Navíc by mělo jít o přírodní kosmetiku a žádný chemický lektvar, takže by mi to nemuselo nic udělat.

Líbí se mi použití skla místo plastu

Na e-shopu bylo na výběr hned z několika vůní. Mezi nimi například:

  • Mojito
  • Růže
  • Čokoláda

Na výběr jich bylo samozřejmě víc, ale mě zaujala právě čokoláda, protože vím, že zrovna v kosmetice se její vůně ne vždy vydaří.

Samotný peeling mi dorazil hned druhý den poté, co byla přijata platba, což oceňuji, protože jsem nemusela dlouho čekat. Peeling byl zabalený v krabici a přelepen páskou e-shopu. Po otevření krabice jsem narazila na bublinkovou folii, takže nehrozilo, že se peeling po cestě rozbije, což by jinak hrozilo, jelikož není v plastu, ale ve skleničce. Na peelingu se mi líbí jednoduchý, ale hezký obal a také to, jak vypadá po otevření.

Právě u tohoto peelingu se říká, že jde o směs z výtažku kakaových bobů, krystalků mořské soli a bio kokosového oleje, který nikdy nic nezkazí. Peeling má prokrvovat pokožku a pomáhat v boji s celulitidou.

 

Reklama

Překvapila mě konzistence i vůně

Poté, co jsem peeling otevřela, jsem hned cítila jeho vůni. Když bych ji měla k něčemu přirovnat, tak nejspíš k dětským čokoládovým šamponům. Vůně je nevtíravá, ale cítit jde. Navíc je v něm cítit i kokos - díky tomu, že je v peelingu i kokosový olej.

Co se týče konzistence, tak na povrchu jsem našla povlak kokosového oleje a pod ním už hromadu soli, která měla sloužit jako abrazivní složka. Peeling se má před použitím zamíchat, aby došlo k rovnoměrnému spojení všech složek peelingu. Poté, co jsem peeling použila, jsem byla překvapena nejen účinkem, kdy se kůže opravdu pročistila, ale také tím, že olej zanechá na těle jemnou mastnou vrstvu, takže není potřeba použití hydratačního krému.

Produkt splnil očekávání

Myslím si, že za tu cenu 131,- výrobek naprosto splnil moje očekávání. Funguje obstojně, hezky voní, ale má i hezký obal. Proto bych se nebála, doporučit vám ho. Jistě nepotěší jen mladé holky, ale může posloužit i jako dárek pro kamarádku, matku či tetu.


Komentáře


Přidat komentář