MAKEUP REVOLUTION Metalic lip kit

16.02.2018 anna Kosmetika

Do třetice všeho dobrého jsem se rozhodla vyzkoušet další produkt od značky MAKEUP REVOLUTION a tím je metalická sada na rty Retro Luxe v odstínu Worth It. Jelikož si skoro nikdy nelíčím výrazné oči, myslím, že korunou líčení jsou právě dokonalé rty.

Jako i při předešlých objednávkách jsem zvolila osobní převzetí v Praze, Notino.cz ale přidalo další výdejnu na Novém Smíchově, což je podle mě hrozně moc fajn, protože je pro mě tahle výdejna dostupnější než ve Florentinu a z metra se k téhle výdejně dostanete během 5 minut a po cestě se stavíte ještě ve Starbucks pro kávu. Když jsem tedy dorazila na výdejnu, nebyla tu ani noha, takže jsem hned u pokladny nahlásila číslo své objednávky a za chvilku jsem odcházela spokojená se svou objednávkou. A má cesta vedla rovnou na Hlavní nádraží a vzhůru potěšit babičku na Moravě svou návštěvou.

Provedení, které nazklame

Ani tentokrát mě nezklamal obal produktu, tužka je v klasickém černozlatém provedení a lesk je ve zlaté. U tužky se na rozdíl od jiných tužek od jiných značek nebojím, že její víčko při používání praskne, ale uvidíme. A provedení lesku ani moc nestojí za řeč, neurazí ani nezaujme.

Reklama

Aplikace

Snad nejtěžší pro mě byla aplikace kontury kolem rtů, ne že by byl špatný produkt, spíš moje ruce nešikovné a ani nejsem zvyklá konturovat si rty. Tužka se aplikuje ale pohodlně je relativně měkká a lehce se smývá. Oproti tomu aplikace lesku je lehká a skvělá, štětečkem se trefíte přesně tam, kam chcete a rovnoměrně barvu rozetřete. Textura lesku je podle mě dost hutná, k mému se překvapení na rtech roztírá poměrně lehce. Vůni nevím k čemu přirovnat, ačkoli je cítit podle mého názoru celkem chemicky, nic odporného to není a ani na rtech necítíte nic nepříjemného.

Více plusů nebo mínusů?

Stejně jako v minulém článku musím říct, že mě MAKEUP REVOLUTION baví, ačkoli už ne tak moc, jako minule, ale baví. Ani řady Retro Luxe vás nezklamou,  v řadách Retro Luxe nenajdete jen tuhle metalickou verzi, ale najdete také klasickou lesklou nebo matnou. A co se týče odstínů, tak je v nabídce velký výběr, od nude odstínů až po odstíny výrazné. Co mě u produktu zamrzelo je to, že zůstává po celou dobu nošení krémový a ani maličko na rtech nezaschne.
s láskou anna

Komentáře


Přidat komentář