Denní krém od Esteé Lauder

04.02.2018 Barbora Kosmetika

Značka, která má takovou historii a já od ní nic nevlastním, říkala jsem si. Setkala jsem se s vizážistkami, které si produkty od Esteé Lauder velmi pochvalovaly a jelikož se o svou pleť starám čím dál tím více, rozhodla jsem se od nich vyzkoušet nějakou denní péči. 

Denní krém, který jsem si vybrala, patří mezi jejich bestselery, proto jsem o něm ani moc neváhala. Objednat jsem se ho rozhodla z http://www.kosmetika-usa.cz, dodání proběhlo bez problémů, jak sami vidíte, balíček přišel ve vypolstrované obálce, sice nepoškozený, ale scházela mi u krému krabička, která je dnes naprostým standardem. Kosmetika z tohoto eshopu je dovážená z Ameriky, předpokládám tedy, že při převážení chtěli uspořit místo, přesto si ale myslím, že by krabička u krému chybět neměla.

DayWear SPF 15 denní krém

Zvolila jsem DayWear SPF 15, krém, který je vhodný pro normální až smíšenou pleť. Hydratuje ji, vyživuje a chrání před slunečním zářením. Alespoň to se píše v jeho popisku :-D Zároveň by měl sloužit jako prevence před prvními vrásky, tak uvidíme :-D.

Balení je moc hezké, o tom není pochyb, značka Estée Lauder rozhodně ví, co dělá a takový krém se bude vyjímat v kolekci každé ženy.

Reklama

Příjemná aplikace

Krém vypadá luxusně a kvalitně. Líbí se mi jeho konzistence, není vůbec hutný a ani není příliš tekutý, takže na pleti působí velmi lehoučce a jeho aplikace je moc příjemná. Zároveň jste si ale vědomi, že se pleti dostává péče. Příjemně mě překvapila jeho vůně, které není příliš aromatická a lehoučce voní po okurkách, takže působí velmi svěže.

Splněné očekávání

S krémem jsem zatím spokojená, zanechává příjemný pocit na pleti a zároveň moc hezky voní, ani moc, ani málo. Musím říct, že na mě udělal velmi dobrý první dojem a od Estée Lauder brzy opět něco vyzkouším :-).


Komentáře


Přidat komentář