Oválnost ovládá svět!

03.02.2018 betanie Kosmetika

Oválnost ovládá svět! Ano nemluvím jen o ženských tvarech ,ale také o tvarech štětců! 
Pár let dozadu se zrodil velký BUUUUM v makeup odvětí. Mezi klasické ,,nudné" štětce na makeup přišlo něco nového, krásného, lesklého a to tyto štětce!

Značka MAKEUP REVOLUTION přímo nevymyslela tento druh štětců a spíše je tak okopírovala od několika nejmenovaných značek. Samozřejmě je udělala cenově dostupné a v goldrose provedení. A to bych nebyla já ,straka ,abych nechtěla něco lesklého, luxusního, zlatorůžového!
Štětec jsem tedy objednávala z NOTINO a doručení bylo do druhého dne v zásilkovně hned vedle mého domu. Klasicky přišla obrovká krabice vystlaná bublinkovou fólií a vní čekal tenhle drobek zabalen v nádherném matném černém obalu s goldrose nápisy.

O co vlastně jde?

Jde o velice luxusní řadu štětců Makeup Revolution Pro Prescion .Všechny štětce jsou vyrobeny z nejjemnějších syntetických vláken.Revoluční štětec na tvář, střední, je ideální na makeup a konturování vaší tváře. Skvěle si poradí s produkty na tvář, jako jsou tekuté makeupy, tvářenky, pudry a bronzery. Je hodně hustý ,proto do něj tekutý makeup nezaleze a plně skončí na tváři.

Reklama

Použití

Štětec je velmi hustý a velký takže se sním skvěle pracuje při nanášení tekutého makeupu. Nanesete jej za 30 sekund úplně všude. Nezanechává na pleti žádné rýhy nebo stopy. Je velmi příjemný.

Hot nebo Not?

Za mě rozhodně velké ANO! Je úžasný, příjemný a odvádí skvělou práci. Jediné dvě chybičky jsou, že u hlavičky je tělo velmi tenké a bojím se, že se zlomí takže rukojeť téměř nepoužívám . A druhá je, že po bližším pohledu nejsou štětiny rovně zastříhány a sem, tam trčí nějaký dlouhý chloupek ale upřímně.. Komu by to mohlo vadit... Že?

Betanie


Komentáře

L.

Na tento štětec jsem koukala :) a vypadá super :) www.shardofdreams.blogspot.cz

Karolína

Tenhle štětec mám doma už snad 2 roky, už ani nevím, jak dlouho a pořád je jako novej! Ničím jiným už makeup nenanáším a jsem s ním hrozně spokojená :) <a href="http://malickostizezivota.blogspot.cz/">Karolína & Maličkosti ze života</a>


Přidat komentář