KATY PERRY Killer Queen 75 ml

03.02.2018 wendydelrey Kosmetika

Ahojte! Tentokrát jsem si pro vás nepřichystala recenzi dekorativní kosmetiky, ale deodorantu a to od Katy Perry. Dlouho jsem po nějaké té voňavce od Katy koukala a konečně jsem se k ní dostala! Deodorant jsem kupovala na Alze, kde ji mají stále za skvělou cenu. Musím říct, že mě celkem překvapilo, že na tomto eshopu mají zrovna deodorant. Balík jsem si nechala doručit na poštu, kde byl do dvou dnů od odeslání platby. Deodorant mi přišel v poměrně velké krabici. která byla celá vystálana bublinkou fólií jako samotná voňavka, která v ní byla zabalena. 

Voní x nevoní?

Voňavku jsem kupovala takřka na slepo. Nikdy jsem si k ní nečichala, takže jsem tak nějak doufala, že mi bude vonět. Podle popisu se skládá z šťavnatého ovoce, květin a exotických dřevin. Lesní plody se jemně prolínají se švestkou a bergamotem. Celosia mísí svou květinovou vůni s chutnou vůní frangipani a silnou vůní bílého jasmínu. Pačuli, hladivé tóny kašmírového dřeva a nádherný nádech praženého ořechu. 

Vůně mě příjemně překvapila. Po prvním čichnutím jsem se do ní zamilovala! Je to sládká vůně, ale přitom tak decetní. Myslím, že název Killer Queen se k ní naprosto hodí! Aplikace je pomocí spreje, což mi moc vyhovuje. Objem skleněné lahvičky je 75 ml, a to je za tu cenu ideální velikost. 

Reklama

Jak dlouho vydrží?

Tato vůně se dá koupit i jako parfémovaná voda, ale stojí samozřejmě více peněz, protože vydří déle a má více mililitrů. Já se ale rozhodla pro deodorant, protože jsem jsem si nebyla jistá, zda mi bude vonět a nerada bych za to vyhodila tolik peněz. Intenzita u tohoto deodonatu záleží na tom, kolikrát si toho na sebe střiknete. Já se ní voním pouze ráno (cca 8 střiků) a okolo čtvrté ji stále na sobě cítím. Samozřejmě kdybych si vybrala parfémovanou vodu, střiků by stačilo mnohem méně. 

Koupit x nekoupit?

Pokud máte rádi sladké vůně, rozhodně běžte do ní. Jen se rozmyslete, zda chcete deodorant nebo parfémovanou vodu. Myslím, že i tento produkt může posloužit jako skvělý dárek pro kamarádku či přítelkyni. 


Komentáře


Přidat komentář