Alpecin šampón s kofeinem - vlasový zázrak?

23.01.2018 Nagis Zdraví

Od doby co čekáme prcka mě stihlo celkem dost problémů. A jeden z nich mě stíhá stále a tím jsou vypadávající vlasy. Přiznám se, že jsem osoba, která jim i přesto všechno dává dost zabrat - během těhotenství jsem přešla na černý šampón na vlasy, který je sice tolik nezatěžuje, ale vlasy jsou i tak nejen zničené, ale taky slabé a stále dost vypadávají. Né že bych neměla husté vlasy už od přírody, ale potom co mi jich tolik vypadlo jich sice stále dost zůstalo, ale zároveň jsem musela zastřihávat konečky. Tím pádem se mi vlasy viditelně zkrátily. Na otázku co by mi mohlo pomoct mi bylo řečeno, že právě tento šampón by mohl být to pravé a pomoct mi s mým problémem. A protože je sice šampón pro muže a já sem ženská nejsem jediná kdo ho testuje

 

Opět jsem objednávala z notino.cz. Dodání bylo opět rychlé do 2 dnů. Šampön přišel v krabici a opět zabalený do bublinek. Opět jsem velice ráda za celkové zabalení.
Jinak s e-shopem jsem opět a zase neměla problém s objednáním. Vše bylo naprosto v pořádku a o dodeslání zásilky sem byla velice dobře informována.

Šampón, který stimuluje růst vlasů.

Jak už vše napovídá jedná se o šampón, který stimuluje růst vlasů a tím pádem by měly být vlasy silnější, zdravější a neměli by tolik vypadávat a být hustší.Ačkoliv je šampón pro muže, můžou jej používat i ženy. Kofein totiž vlasům jen a jen napomáhá.Šampón neobsahuje žádné silikony, takže by neměl vlasy ani tolik zatěžovat.Jinak šampónů má tato značka více pro různé druhy vlasů. Na vypadávající vlasy je jich tam více. Já zvolila tento jen na vypadávající vlasy. Taktéž by měl zabránit dědičnému vypadávání vlasů. Lahvička s šampónem obsahuje 250 ml. Má tmavě šedou až černou barvu s červeným vrškem. Celkově je lahvička velice zajímavě tvarovaná.Šampón má takový ten klasický otvírací zobáček. Co mi trochu vadí je letáček s informacemi přímo pod ním, takže když si dávkujete šampón letáček je celý zapatlaný a stejně tak i otvírání.

Reklama

Stačí dát opravdu malé množství a pořádně rozpěnit..

Šampón má klasickou pánskou vůni. Mě osobně nijak nevadí, ba naopak jí cítím z vlasů ještě druhý, třetí den po umytí. Je trošičku výraznější a připomíná vůni pánského sprcháče. Když se zamyslím nad vůňí cítím takovou tu klasiku hory, moře, máta,.. Šampón má modrou barvu což mě trochu překvapuje a zároveň se mi to hodně líbí. Na hlavu stačí dát opravdu malé množství a pořádně rozpěnit. Následně se má nechat působit 2 minuty. Já jej nechávám déle a během té chvíle cítím na hlavě chladivý efekt. Následně jej stačí pořádně smýt. Jen taková malá rada, aby byl účinek ještě lepší zkuste si udělat masku na vlasy z logru. :) Účinek pak bude mnohem větší a lepší. Co se týče toho jaké jsou po něm vlasy. Ano opravdu nevypadávají, když se češu mám tam 2 nebo 3 vlasy. Samozřejmě musí člověk dodržovat i věci kolem, aby dosáhl co nejlepšího výsledku a to třeba zvolit vhodný hřeben, snažit se vlasy co nejméně zatěžovat at už foukáním, žehlením nebo i gumičkama a nechat je volně uschnout.. A samozřejmě je co nejméně barvit. Vlasy jsou opravdu pevné pro mě až hrubé. A to už po opláchnutí šampónu. Pokud už máte nabarvenou hlavu líbí se mi, že šampón tu barvu zbytečně nesundává dolů, ale opravdu jen trochu a lehce.

Skvělá dostupnost, dobrá cena...

Na závěr bych teda ráda dodala, že ač se mi líbí dostupnost šampónu a taky jeho cena šampón mi přijde jako takový průměr. Rozhodně nečekejte, že by vám pomohl lépe než šampón z lékárny. Já teda používala šampón aniž bych si dělala nějaké další zábaly apod.Vlasy jsem po něm měla druhý den celkem dost mastné, hned po umytí mi přišli jako sláma což nemám ráda a jediné co s nimi šlo bylo je hodit do drdolu. Nedovedu si představit je takto třeba žehlit nebo dál nějak upravovat. Taky jsem neviděla žádný rozdíl hned po prvním použití. Jaký je tedy můj závěr? Pokud vás trápí vypadávání vlasů je to určitě levnější alternativa, kterou člověk může vyzkoušet. Věřím, že s pomocí zábalů apod. by mohl fungovat tak jak má. Hlavně pokud budete dodržovat i ostatní věci kolem jako správný hřeben atd. Vlasy mi opravdu méně vypadávají někdy skoro vůbec a líbí se mi, že cítím vůni šampónu ještě dlouho po umytí. Osobně bych šampón znova nechtěla ačkoliv jsem ráda za jeho vyzkoušení. Co se týče doporučení ano doporučila bych jej. Co nesedne mě ještě neznamená, že nemusí sednout nikomu že. A rozhodně bych ho doporučila chlapům s tím, že pokud mají lupy at se mrknou na celou řadu, která tato značka nabízí a podle svých vlasů at si vyberou ten, který jim bude sedět.


Komentáře


Přidat komentář