Levné rtěnky - 2K LET´S GET KISSED!

18.01.2018 lenkakaspa Kosmetika

Vždy jsem si ráda pořizovala rtěnky různých odstínů a barev, proto mě zaujala tato kazeta obsahující čtyři rtěnky. Chtěla jsem vyzkoušet něco jiného než klasickou rtěnku z drogerie a zaujaly mě tyto tzv. rtěnky v tužce. Cenově jsou velmi dobře dostupné a místo jedné máte rovnou sadu. Balíček přišel do tří dnů a rtěnky byly zabaleny do ochranné folie.

Rtěnky připomínají voskovky

Čtyři rtěnky v balení připomínající voskovky mají světlé odstíny od červené až po matnou růžovou barvu. Byly zabaleny v úhledném balení a jistě by potěšily i jako dárek. Jejich úkolem je zvýraznit rty a docílit hezkého líčení.

Reklama

Vypadávání na zem

Rtěnky se nanášejí velmi snadno, jen je potřeba rty přetřít po aplikaci ještě jednou, aby byla barva opravdu sytá a výrazná. Jako menší nevýhodu vnímám fakt, že je se rtěnkami nutné opatrně manipulovat, protože při prudším sejmutí ochranného krytu párkrát vypadne i sama rtěnka na zem. 

Za nízkou cenu přijatelná kvalita

Rtěnky mě určitě potěšily, protože vydrží běžné používání a nesmyjí se do hodiny. Ačkoliv se nedají zařadit do vysoce kvalitních, za nízkou cenu je jejich kvalita dobrá. Jejich provedení mě zaujalo, ale paradoxně v tom se projevila největší nevýhoda. Díky tvaru a plastovému krytu rtěnka vypadávala a občas se o kryt odrolila. Pro příště bych volila rtěnku klasického tvaru, ale s odstíny jsem spokojená. Pokud hledáte levnou a spolehlivou rtěnku, v tomto balení máte rovnou čtyři. Za nejlepší bych je určitě neoznačila, ale jsem s nimi spokojená.


Komentáře


Přidat komentář