Jak na mastnou pleť - neviditelný matující pudr

10.10.2017 admin Kosmetika

Můj každodenní kosmetický problém je mastná pleť. Vždy jsem používala pudry, která byly cenově přijatelné (okolo 100 Kč), ale co si budeme povídat, nic moc nevydržely. A proto jsem se rozhodla vyzkoušet pudr, který už je cenově trošku dražší, avšak jsou na něj jen samé pozitivní ohlasy! Značka theBalm je známá svými nezaměnitelnými retro barevnými obaly. Americkou značku založila roku 2004 Marissa Shipman. Vytvořila produkty, které se dají využít mnoha způsoby, jsou vysoce kvalitní, pigmentované a navíc bez parabenů a netestované na zvířatech. Strategie a způsob prezentace výrobků firmy theBalm se soustředí na ženskou emancipaci a podporu americké ekonomiky – všechny produkty jsou proto vyrobeny v USA. Tato značka se mě hodně zaujala, a tak jsem se rozhodla vyzkoušet nějaký pudr.
TheBalm Sexy Mama je neviditelný matující pudr, který zafixuje make-up bez jediné stopy. Svým složením, které je obohacené o revoluční olej absorbující částečky, je zárukou matné a jasné pleti. Hodí se pro všechny typy pleti, zejména pak pro pleť se sklonem k rychlému maštění, které pomáhá získat nad leskem kontrolu.
Tento pudr byl objednán ze stránky Vůně parfémů v pátek a pudr jsem měla u sebe v úterý ráno, takže s rychlostí dopravy jsem byla spokojená.
Po otevření balíčku na mě vykoukl už samotný produkt pečlivě zabalený v bublinkové fólii a pod ním se nacházela účtenka. Dokonce jsem jako dárek dostala vzorek parfému Katty Perry Killer Quenn!
Samotný produkt se nachází ještě ve svém obalu, která je vytvořený z tvrdého papíru a má stejný design jako už samotný produkt. Pudr je kompaktní, což znamená, že je vhodný pro všechny odstíny pleti - nezanechá na vás totiž žádnou barvu, pleť pouze zmatní. Na pleti nevytváří mapy ani nezdůrazňuje sušší místa. Pleť mi vydrží matná opravdu o dost déle, než když použiju jakýkoliv jiný pudr. Není to ale samozřejmě tak, že ráno pudr nanesu a celý den je pleť dokonale matná a nepotřebuje zapudrovat. Takový pudr jsem zatím bohužel nevyzkoušela :) Výsledek obrázku pro the balm pudrKdyž pominu nádherný obal, líbí se mi na pudru jeho velikost. Jelikož ho s sebou každý den tahám do školy, vyhovuje mi jeho menší velikost a oceňuji to, že je v něm zabudované zrcátko. Jeho velké plus je, že je na magnet, takže se vám pudr nemůže sám otevřít a rozbít se. Pudr nanáším klasicky pomocí štětce.Výsledek obrázku pro the balm pudrJá jsem s pudrem velice spokojená. Myslím si, že se vyplatí připlatit si, protože pudr vydrží na pleti opravdu déle oproti ostatním (cenově nižších) pudrům. Takže za mě vám ho můžu jedině doporučit! Zkoušeli jste už nějaký produkt od theBalm vy?
   

Komentáře


Přidat komentář