Kulma Philips HP8602/00 CurlCeramic

13.01.2018 wendydelrey Kosmetika

Ahojte.Miluji, když si mohu jakkoliv upravovat vlasy. Jak žehličkou na vlasy, tak i kulmou. Měla jsem kulmu od Babyliss, ale úplně nefungovala podle mých představ, a tak jsem se rozhodla pořídit novou.

Po hledání na Heurece mi vyjela tato Philips. Objednala jsem jsem si ji ze stránky Nákupka, kde byla zrovna ve slevě. Kulmu jsem měla do dvou dnů u sebe a hned jsem si ji zamilovala. Přišla báječně zabalena a ještě měla na sobě upozornění, že je křehká. Neměla šanci se rozbít!

K čemu vlastně slouží a jaké jsou její výhody?

Tato kulma má průměr válce 16 cm, což je pro mě ideální velikost. Obsluha kulmy je velmi jednoduchá. Stačí pouze zmáčknout jedno tlačítko a je to! Navíc je ohřátá do minuty, což je pro mě velká výhoda, protože si vlasy kulmuji většinou do školy a ráno právě moc času není. 

Konkrétně se jedná o keramickou žehličku, která má výhodu v tom, že zajišťuje rovnoměrnou distribuci tepla a menší poškození lesklých a jemných vlasů. Další obrovskou výhodou automatické vypnutí po 60 minutách. 

Chladný konec je vyroben ze zvláštního tepelně izolačního materiálu, takže zůstává chladný. Při úpravě účesu jej lze bezpečně držet a optimálně používat. Takže manipulace je s ní také bezproblémová. Navíc má šňůru dlouhou 1,8 m, takže dosáhne daleko. 

Jediná nevýhoda tohoto produktu je, že si nemůžete nastavit svoji vlastní teplotu. Teplota je 190 °C , která zaručuje optimální výsledky a současně minimalizuje poškození vlasů. Mně to třeba nevadí, já si vždy vlasy upravuji takovouto teplotou, ale chápu, že někomu to může vadit.

Reklama

Lokny na mně

Zde můžete vidět, jak si kulmuji vlasy já. Jak už jsem zmínila, obvykle si takhle vlasy upravuji ráno a musím říct, že mi vlasy v této podobě vydrží celý den, což je opravdu skvělé! 

Cena/výkon

Poměr cena/výkon je neuvěřitelný. Mám jemné,husté, polodlouhé vlasy a je perfektní. Opravdu jsem s ní nadmíru spokojená, za tu cenu vám udělá nadprůměrný výkon.

Za mě vám ji mohu doporučit všemi deseti! 


Komentáře


Přidat komentář