MAKEUP REVOLUTION Unicorns Are Real

10.01.2018 anna Kosmetika

Ahoj!
V další recenzi se zaměřím na další produkty značky MAKEUP REVOLUTION, tentokrát na paletku očních stínů a primer na oční stíny:

  • fixátor očních stínů a podkladová báze 2 v 1 Aqua Seal
  • paletka očních stínů Unicorns Are Real

Jelikož jsem trvale v Praze a domů jezdím jen o víkendech, upřednostňuji osobní převzetí v Praze. Balíček jsem měla pokaždé po platbě přes účet k převzetí připravený během 2 dní. A ačkoli jsem čekala, že bude výdejna plná lidí teď v předvánočním čase, mile mě překvapilo, že lidí tu bylo stejně jako posledně, takže jsme měla svou objednávku v ruce během 3 minut. Jak probíhá vyzvednutí objednávky? Přijdete na vámi zvlenou výdejnu/prodejnu, u výdejního automatu zadáte číslo objednátky, vezmete si účtenku s pořadovým číslem a už jen čekáte než se na obrazovace ukáže vaše číslo, převezmete si objednávku a můžete jet spokojení domů. Nic složitého.

Větší než jsem myslela

Ani nevím proč, ale myslela jsem si, že paletky od MAKEUP REVOLUTION jsou menší, takže když jsem držela paletku v ruce, byla jsem mile překvapená. Paletka je zpracovaná v černém plastu s elegantním zlatým nápisem. Značka nešetřila ani plastem, který odděluje stíny, takže se vám nemíchají, tak ani samotným produktem. A co mě také potěšilo je i aplikátor v paletce, jsem sice fanda štetců, ale pokud nebudou po ruce, s aplikátorem se hravě nalíčíte také.

Reklama

First impression

Primer mě na poprvé zaskočil, ačkoli jsem věděla, že bude na vodní bázi, první aplikace byla těžší než jsem myslela. Stačí opravdu kapka, kterou rozetřete na víčko a chvilku počkáte než zaschne. Ze začátku je víčko jakoby mastné, ale za chvilku ani nevíte, že něco na oku máte. Vůni bych přirovnala k lepidlu na nehty, ačkoli primer je jemnější a nelepí po zaschnutí.
Do stínů jsme se zamilovala na poprvé, ačkoli jsem byla zaskočná, že jsou všechny stíny třpytivé. Celkem jsem se bála pigmentace, protože jsou v paletce pastelové odstíny nebo naopak zamité a jemné. V barvách jsem si našla dva favority, první je tmavě hnědý stín se zlatými třpytkami a druhý je stříbrný stín, který používám na rozjasnění a do vnitřního koutku oka.

 

MAKEUP REVOLUTION mě prostě baví!

Zjistila jsem, že značka MAKEUP REVOLUTION mě baví. Za příznivou cenu si pořídíme produkty, které určitě využijete. Ale i navzdory příznivé ceně bych si fixátor znovu nepořídila, víc si mě získaly krémové produkty. Co se ale týče paletky, tak té nelituji a určitě se v mé kosmetické výbavě objeví i další od této značky.

s láskou anna


Komentáře


Přidat komentář