Dermacol - extrémně krycí make-up

27.12.2017 Barbora Kosmetika

Každá z nás značku Dermacol určitě zná a každá z nás zajisté nějaký jejich produkt vyzkoušela. Já jsem se ale teprve nyní, poprvé, což možná bude i ostudné :-D rozhodla vyzkoušet nějaký jejich make-up. Dermacol je pověstný právě jejich make-upy, tak jsem byla velice zvědavá.
Jelikož mám poslední dobou pleť problematičtější, rozhodla jsem se zkusit jejich extrémně krycí, dokonce voděodolný, make-up s název Make up cover.
Objednávala jsem přímo z internetového eshopu Dermacolu a vše proběhlo bezproblémově.

Proč jsem si tento make-up vybrala?

Moje pleť už není, co to bývávalo :-D Počasí, zima, stres…to všechno má na naši pleť vliv, a proto jsem si vybrala make-up, který bude extrémně krycí a všechno co nejlépe zamaskuje. Jako bloggerka občas stojím před foťákem a Make-up cover je k těmto účelům přímo určený.

Mimochodem, já jako velký milovník designových věcí musím velmi ocenit vzhled balení, protože s takovou třpytivou, zlatou tubičkou, obzvláště na Vánoce, je radost pracovat. Jako velké plus vidím balení, které je malé a skladné. Žádný velký, těžký make-up ve skleněné lahvičce, kterou žádná z nás v kabelce nechce tahat.

Reklama

V čem je make-up odlišný?

Když jsem poprvé vyzkoušela konzistenci make-upu a zjistila jsem, jak je hutný, napadalo mě, že si do něho na denní nošení budu kapat maličko arganového oleje a samotný ho budu nosit jen na večerní příležitosti nebo na focení. Když jsem ho ale zkusila aplikovat na obličej, nanesla jsem velmi malé množství, zhruba 1/3 klasického množství, které si nanáším obvykle, což bývá necelá pumpička make-upu. Byla jsem velmi příjemně překvapená. Štětcem na make-up jsem ho nanesla na celý obličej, a i takto maličké množství i bez přidaného arganového oleje naprosto stačilo. Tím chci říci, že moje úvaha o tom, že bude samotný make-up moc těžký a tím pádem vhodnější spíše na večerní aplikaci, mylná.

Make-up hezky zakryl co měl zakrýt a na pleti vypadal velmi přirozeně. Korektor už skoro nebyl potřeba.

Make-up jsem zapudrovala a měla na sobě cca 10 hodin. Po celém dni bez jakýchkoliv úprav už bylo znát, že make-up není čerstvě nanesen, nicméně vypadal stále pěkně, a ještě bych ho klidně takové tři hodinky mohla bez jakýchkoliv starostí mít.

Je to zázrak nebo zklamání?

Make-up mě příjemně překvapil. Jednak svým odstínem, který krásně sedí k mé pleti a jednak tím, že ho stačí úplně minimální množství.

Je pravda, že je dost hustý a mohl by zatěžovat pleť, to však zatím po dvoutýdenním používání nemohu posoudit. Pokud máte problematickou pleť a hledáte nějaký zázrak, který vaše nedostatky zakryje nebo potřebujete dlouhotrvající a perfektně krycí make-up pro případy, kdy jste celý den venku a chcete stále vypadat pěkně, tak byste tímto produktem mohly být příjemně překvapené.


Komentáře


Přidat komentář