Recenze paletka Make up revolution iconic 2

24.12.2017 Nagis Kosmetika

Ačkoliv věřím, že každá žena je krásná uvnitř přiznejme si, že každá chceme vypadat krásně i na venek. Oční stíny jsou něco co já občas vynechám, ale jsou dny kdy bez nich ven nevylezu. Díky pár tahů stínů můžete vytvořit jak jednoduché líčení třeba do školy nebo do práce tak okouzlující líčení třeba na nějaký ples či oslavu. Dnes si povíme něco o paletce, která mně velice zaujala svýma barvama. :)

 

Doručení stínů proběhlo opravdu bleskově. Ani ne za 2 dny jsem měla balíček doma. Přiznám se, že jsem měla trochu obavy z toho zda nedojdou stíny poničené. Takováto špatná zkušenost už se mi totiž stala u paletky od Elfu. Narozdíl od ní došli stíny obalené bublinkama takže žádné poničení ani nehrozilo.A jinak paletka byla ještě oblepená páskou, takže nemohla utéct ani z těch bublinek. 

12 skvěle pigmentovaných neultrálních očních stínů..

 V balíčku byla kartička s příjemně vonícím vzorkem parfému, který bych popsala k rozkvetlé zahradě plné květin. Opravdu se po tom parfému poohlídnu. A samozřejmě to hlavní samotné stíny. Ty jsou uvnitř plastové krabičky s otvíráním. Taková jednoduchá klasika , která rozhodně neurazí. Dovnitř vidíte přes průhledný plast, takže vidíte jaké barvy stínů tam máte. Pokud budete teda tuto paletku míchat třeba s nějakou barevnější usnadní vám to hledání toho ideálního stínu což velice  oceňuji. Né každá paletka to tak má.Jediné z čeho mám trošičku strach je otvírání. Né, že bych s paletkou vyloženě házela, ale podobná zavírání mi nikdy dlouho nevydržela. V paletce je ještě i aplikátor na stíny, který sice není žádná sláva, ale pokud chcete lépe pigmentovaný třpytivý stín mě se s tímto aplikátorem naopak dobře pracuje. Paletka slibuje 12 skvěle pigmentovaných neultrálních očních stínů. A to jak matné tak i třpytivé se kterými jednoduše vytvoříte denní i večerní líčení. 

Reklama

Stíny krásně vydrží na oku tam kde je dáte celý den i bez báze.

V paletce je 12 neultrálních stínů. Velice oceňuji to, že má jak třpytivé stíny tak i matné, 4 matné a 8 třpytivých. Dle mého bude paletka ideální na cesty jelikož tam máte to čemu já osobně říkám základ. Paletka lehce práší, ale já vždycky říkám, že za to může pigmentace. Osobně si myslím, že sušší paletky jsou prostě lépe pigmentované. A ano pigmentace paletky je nadmíru úžasná. Třpytivé odstíny jsou teda malinko výraznější než ty matné, ale naopak mi to přijde právě dobře. Matné stíny se skvěle ztrácejí a naopak černý stín je opravdu hodně intezivní. Třpytívé stíny jsou opravdu skvěle pigmentované, ale pokud chcete ještě více třpytu a výraznější oči, doporučuji navlhčit štěteček a použít bázi. Stíny krásně vydrží na oku tam kde je dáte celý den i bez báze. Nejsou tedy tak výrazné, ale drží. Trošku složitější bude asi odličování jelikož i s micelárkou to šlo až na podruhé a to jsem prosím nepoužila bázi. Matné jdou však hezky dolů hned. Jediné co mi na stínech trošku vadí, ale dělají to jen třpytivé stíny je opadávání a prášení. To jde nakonec vidět i pokud dáváte stín na štětec v paletce, ale jak jsem psala na druhou stranu je to tím, že paletka je sušší a tyto stíny jsou hodně dobře pigmentované. Doporučuji tedy dávat make up až po tom co nanesete stíny.   Paletka obsahuje několik odstínů hnědé barvy , některé s velice zajímavým podtónem a některé béžové odstíny. Také je tam černý stín a stín co jde s podtónem do měděné. Barvy k sobě krásně ladí a jdou. Není  nutné mít doma k paletce další neultrální paletku. Člověk si opravdu dobře vyhraje i s tím co tam má. Možná bych zvolila ještě jeden studenější matný odstín, ale to už je čistě věc názoru. 

Závěrem..

Abych nějak shrnula můj celkový dojem. Uznávám, že je škoda, že stíny celkem dost práší to ano. Také mám ty třpytivé pod okem budiž.  Pigmentace stínů za mě naprosto úžasná, výdrž stejně tak. Se stíny si člověk opravdu vyhraje a vytvoří díky nim několik různých líčení. Poměr cena x výkon dle mého sedí. Jelikož se značkou nemám žádné zkušenosti trošku jsem se obávala z toho co mě čeká, ale stíny velmi mile překvapily. Mimochodem pokud sháníte třeba dárek pro ségru a ráda se líčí berte to jako menší tip na dárek, který udělá radost.  Nagi z dramaticalrose  


Komentáře


Přidat komentář