Bione Cosmetics - Keratin Kofein (vypadávání vlasů)

16.12.2017 lenkakaspa Kosmetika

Jako majitelka slabých a lámavých vlasů jsem měla poslední dobou i problém s častým vypadáváním a hledala něco, co by mé vlasy nejen posílilo, ale zároveň omezilo jejich vypadávání. Chtěla jsem najít šetrný přípravek s minimem chemie a na stránkách Notino.cz objevila Keratin Kofein vodičku od Bione Cosmetics. Produkty objednávané ze stránek Notino dorazí většinou do dvou dnů, takže jsem opět maximálně spokojená.

Méně vypadávání vlasů

Přípravek slibuje příznivé účinky na stimulaci vlasů a to především omezení jejich vypadávání. Mimo vypadávání by měl vlasy i posílit, dodat jim lesk a pevnost. Samozřejmě záleží hodně na geneticky dané struktuře vlasů a ta moje bohužel odjakživa není nijak dobrá a o krásné hřívě si mohu nechat jen zdát. I tak ale 95% uživatelů podle obalu po třech měsících popisuje významné snížení vypadávání vlasů a pochvalují si zlepšení jejich kvality. Produkt přišel úhledně zabalený do bublinkové folie a člověk se tak nemusí bát, že by došlo k jeho poškození. Celkově můžu doporučit objednávání z tohoto e-shopu. Samotný produkt byl zabalen v této krabičce, která působí příjemným dojmem. Překvapila mě konzistence produktu, protože jsem čekala, že uvnitř bude něco jako olejíček. Jde skutečně o vodičku, takže mi manipulace s ní přišla trochu složitější.

Reklama

Obtížnější aplikace

Přípravek se nanáší na pokožku hlavy, nikoliv na samotné vlasy. Je třeba rozhrnout vlasy, aby byla vidět pokožka a na ni se přípravek nanáší pomocí lahvičky. Kvůli vodové konzistenci se mi s lahvičkou špatně manipulovalo a několikrát mi vodička stekla i na obličej. Je potřeba nanášet na hlavu menší množství a do pokožky vmasírovat. K dokonalejšímu odstranění odumřelé kůže na hlavě se kromě masírování prsty může použít i kartáč. Přípravek se neoplachuje a co je pro mě nejdůležitější, vlasy se po něm nemastí.

 

Příště raději krém

Vodička má velmi příjemnou vůni a zatím po měsíčním používání mohu říci, že mi vlasy skutečně padají o něco méně. Způsob aplikace mi ale příliš nevyhovuje a příště nejspíš vyzkouším krémovou masku na vlasy stejné značky. Lépe se určitě bude aplikovat majitelkám hustých vlasů.


Komentáře


Přidat komentář