Černá maska Pilaten vs. W7

15.12.2017 lindale17 Kosmetika

Ahoj!

Další jasně známým produktem, obsahujíc černé uhlí, který frčí na všech sociálních sítích je Černá maska Pilaten. Je tudíž možnost, že jste o ni už slyšeli a nebo i zkusili. Ale o čem takové jednorázové zkoušení je, když nemáte na srovnání stejný typ masky od jiné značky?

Připravila jsem si pro Vás tedy recenzi dvou stejných produktů, ze stejné prodejny, ale od odlišných značek.

Oba dva produkty jsem objednala na stránce Dekorativka.cz, kde můžete sehnat nejrůznější produkty, od pečující kosmetiky po dekorativní, za velmi zajímavé ceny.

Popisy produktů

Jak maska od W7, tak i maska Pilaten zbavují vaši pleť černých teček a pupínků, zachycují nečistoty a zanechávají pleť nádherně prokrvenou.

Doručení a balíček

Balíček mi dorazil po pár dnech od objednání a to v bublinkové obálce. Byla krásně chráněná a, opravdu, mi skoro nešla otevřít. Tentokrát jsem neočekávala velkolepé balení, neboť beru dekorativku jako velkoprodejnu, tudíž se neočekává, že by mi někdo v balícím oddělení dělal mašličky na obálku a přidával 'vzkazík' na zlepšení dnu.

Vzhled a použití

Vzhled samozřejmě také nepřekvapuje, vše odpovídá fotkám na stránkách.

Používá se jako každá jiná pleťová maska. Pouze si dávejte pozor, abyste se velkým obloukem vyhnuli okolí očí a  obočí. Uvidíte, že maska je lepkavá, konzistenci má podobnou jako lepidlo Herkules. Také doporučuji nanést si vetší vrstvu na obličej, tudíž se Vám později bude lépe odlepovat. Po nanesení počkejte 10-20 minut, než maska zaschne a pomalu slupujte. Na odlepeném kousku masky pak (ne)můžete vidět své 'nedostatky'. :)

 

Reklama

Aplikace

Níže přikládám i fotku, jak jsem použila masku já, samozřejmě si ji můžete nanést i po celém obličeji nebo na jiných problematických místech.

Pokud nechcete 

Vyhodnocení produktů

Maska Easy Peel W7

+ rychleji zasychá

+ řekla bych, že dostupnější

- je řidší - stéká po obličeji

- vůně

- nevýhodné balení

- minimální výsledek - vytrhalo mi to jen špičky teček a kořínky mi zůstaly na místě

Maska Pilaten

+ lepší výsledek ( stále ale minimální- vytrhla se mi každá pátá tečka)

+ lépe se nanáší i slepuje

+ snadno smyvatelná

+ výhodnější balení

+ lépe voní

- slupování bolí víc

- pokožku mám suchou a loupe se mi nos

- vyskočili mi z ní takové malé akné (takové ty malé pyramidky)

- koupíte pouze v internetových obchodech

Názor

Upřímně, podruhé bych si tyto produkty neobjednala. Sice mě masky nějakých teček zbavily nebo je minimálně prozatím schovaly, ale zato mě (Pilaten) obohatily o jiné nedokonalosti.

Jaký na to máte názor Vy? Už jste vyzkoušely slupovací masky s černým uhlím? Jaké z toho máte pocity? Určitě se podělte!

Mějte se krásně, skládejte básně a na viděnou u dalšího článku!

 


Komentáře


Přidat komentář