Sleek paletka i-Divine Del Mar Vol 2

20.12.2017 wendydelrey Kosmetika

Ahojte všichni!? Na podzim se nejraději líčím a nejvíc "ujíždím" na očních stínech. Ale řekla jsem si, že by to chtělo změnu. A tak jsem si objednala tuto paletku od Sleeku. Pojďme se podívat, jak jsem s ní spokojená??

Značka Sleek je podle mne proslulá hlavně svými paletkami, a tak jsem věděla, že budu chtít nějakou paletku právě této značky. Od Sleeku jsem žádný produkt stejně nikdy nevyzkoušela, takže jsem už na ni měla nějakou dobu zálusk. Tato značka nabízí hodně variant paletek s očními stíny, takže bylo docela těžké si vybrat. Já si nakonec vybrala i-Divine Palette Del Mar Vol 2, kde jsou stíny opravdu různorodé.

Paletku jsem si objednala přímo zde. Cena zde byla nejpříznivější a balíček jsem si mohla vyzvednout v zásilkovně. Balíček ke mně putoval cca 3 dny.

Produkt mi přišel pečlivě zabalený do bublinkové fólie, takže paletka měla téměř nulovou šanci se nějak poškodit. Což opravdu oceňuji!? Sama paletka má svůj papírový obal, který je designově velmi pěkně udělaný.

A teď už k samotné paletce.

Paletka je z vnější strany stejná jako všechny ostatní. Celá matná, zbarvená do černa a uprostřed nápis Sleek. Po otevření paletky na nás vykoukne obří zrcátko, 12 stínů a pěnový aplikátor, který teda nepoužívám. Na stíny používám výhradně štětce.

Reklama

Jiný odstín, jiná pigmentace.

A zde vidíte stíny na ruce.  Myslím, že již z fotky je jasné, kterým stínům se „chtělo“, a kterým ne... Upozorňuji, že já do stínů nikdy nedřu, stíny mají být pigmentované při jemném přetření, pokud nejsou, nehodlám do nich dřít tak, že se budou drolit.

Když to vezmeme od začátku, od horní řady, tak první stín je velice, velice originální, je to taková kombinace meruňkové a lehce zlaté, druhý odstín je spíše matný, oranžový, ne moc pigmentovaný, třetí odstín, žlutá, je matná a docela dobře pigmentovaná, další odstín číslo 4 je opět velice krásný a originální odstín zlaté, předposlední odstín 5, je taková jakoby lahvově zelená, není zrovna moc pigmentovaná a jako poslední je šedá, která je pigmentovaná docela dobře a je spíše matná.

Když mrkneme na spodní řadu, tak ta stejně jako ta horní, začíná velmi krásným a originálním stínem, další odstín je matný a stejně jako ten třetí, nejde téměř vidět. Odstín č. 4 je docela pěkná, dobře pigmentovaná, matná, zeleno-modrá. Předposlední odstín je opět krásná, matná a o dost tmavší zeleno-modrá. Poslední odstín je taková kombinace šedé a hnědé, no a pigmentovaný je stín tak středně, spíše méně.

A závěr?

Z mého popisu je jasné, že ne všechny stíny z paletky jsou 100%. Ale to mi nevadí. Já se líčím výhradně jen do školy, kde se úplně výrazné líčení nehodí. Ovšem s paletkou se dá vykouzlit i výrazné líčení až po kouřové líčení!?

Jediné mínus této paletky je, že se některé stíny při nabírání na štětec až moc drolí.
S paletkou jsem ale celkově spokojená. Vydrží na očích téměř celý den a dá se s ní krásně nalíčit. A co vy, máte někdo zkušenosti s těmito paletkami?

Komentáře

KEJMY

tak tá má úplne nádherné farby! ♥. http://theworldbykejmy.blogspot.com


Přidat komentář