MAKEUP REVOLUTION - Základ líčení

15.12.2017 anna Kosmetika

Základem každého líčení je podle mne nalíčené obočí a rty. Oči jsou obvykle výrazné samy o sobě, takže řasenku nepotřebujete, a pokud se dobře staráte o pleť nepotřebujete ani makeup . V další recenzi se zaměřím na pletku na obočí a dvě rtěnky od MAKEUP REVOLUTION.

  • rtěnka Vamp Collection - 100% Vamp
  • rtěnka Iconic Pro – You're a Star
  • paletka Focus&Fix - Light Medium

Všechny produkty jsem objednala z Notino.cz. Na Notinu.cz je skvělé, že můžete objednávat i bez registrace, ale pokud se chystáte objednávat vícekrát, je pro vás lepší vytvořit si vlastní účet, prostřednictvím kterého také získáte výhody. Výhodou tohoto eshopu je nejen to, že nabízí obrovské množství různorodých produktů, ale umožňují také osobní odběr v Praze, Brně a Ostravě. Ačkoli jsem měla s objednávkou menší problém, zavolala jsem na info linku a ochotná slečna se mnou udělala objednávku přes telefon. Produkty jsem měla k odběru připravené během 2 dní. Na sms výzvu jsem hned vyrazila na prodejnu, vyzvednout si balíček. Potěšilo mě už jen to, že byl každý produkt zabalený v bublinkové folii a navíc v sáčku a taštičce Notino.

Co mě potěšilo?

Po rozbalení mě obrovsky potěšil krásný desing kosmetiky Makeup Revolution, černé provedení s rosegold nápisy je prostě okouzlující. Celkem jsem se bála z jakého plastu jsou obaly vyrobené, ale po týdnu nošení v kabelce, stále u sebe, jsou produkty hezké, bez popraskání nebo velkých škrábanců.

 

Reklama

Co já na to?

Co se týče použití, v paletce najdete tři stíny, vosk, maličkou pinzetu a štěteček. Stíny na obočí jsou pigmentované dobře, jen musíte pěčtivě vybírat zda chcete skvětlejší paletku nebo tmavší. Já objednala světlejší paletku s tím, že tmavý stín bude pro mě akorát, ale nakonec mi vůbec nesedí a líčím se světlejším. Další v paletce je stín na finish, průhledný vosk, štěteček a pinzetka, která překvapivě vytrhává obočí velmi dobře.

A rtěnky? Z jedné jsem nadšená a z druhé zklamaná. Světlejší růžovoperleťový odstín You're a Star mě nadchl, skvěle sedí (mým) rtům, nevysušuje, je příjemně parfemovaná a voní mi jako vanilka. Z druhé rtěnky 100% Vamp už tak nadšená nejsem, první zklamání byl odstín, podle obrázku na Notino.cz měla být černá, ale když jsem ji měla v ruce je tmavě fialová a špatně pigmentovaná. Nepodaří se vám rtěnku nanést na rtyv jedné vrstvě, aby hezky kryla. Abych se přiblížila hezké formě musela jsem rty nejdříve zakrýt makeupem, nanést jinou fialovou rtěnku a až nakonec nanést rtěnku 100% Vamp. Navíc je rtěnka parfemovaná jako dětská kosmetika z hračkářství.

Co ano a co ne?

Co bych z těchto tří produktů určitě doporučila je paletka na obočí a rtěnka You're a Star. Rtěnku 100% Vamp nedoporučuji a poučení pro příště, že takhle specifické odstíny budu příště kupovat spíše v drogerii, kde si je mohu vyzkoušet.

s láskou anna


Komentáře


Přidat komentář