Havlíkova přírodní apotéka - Krásná slečna

15.12.2017 Barbora Kosmetika

Už je to přes půl roku, co jsem poprvé vyzkoušela čiště přírodní produkty z Havlíkovy přírodní apotéky. Velmi mě zaujal jejich koncept. Všechny výrobky jsou krásně balené, obsahují kartičky s nápisy jako jsi krásná, jsi okouzlující, které si doma můžeme vyskládat a uvědomovat si tak každý den, že každá z nás je výjimečná.

Tato česká značka vychází z receptur lékárníka z minulého stolení, pana Havlíka, který už tenkrát vytvářel produkty z bylinek, které sám nasbíral a Havlíkova apotéka je speciální i  tím, že si bylinky sami pěstují.

Celá filosofie této kosmetiky vychází z toho, že je příroda všemocná, a proto se její dokonalostí inspiruje. Dnešním trendem je zdravý životní styl, naše ledničky plníme zdravými potravinami, tak proč nezařadit zdravější produkty i do naší kosmetiky?

Já už vyzkoušela produktů vícero a poté, co jsem užívala denní krém Krásnou slečnu, rozhodla jsem se vyzkoušet i jeho noční variantu.

Přiznám se, že jsem měla tentokrát dost problémy s dopravou produktu. Chyba byla na straně PPL a balíček byl vrácen zpět odesílateli. Naštěstí eshop, ze kterého jsem krém objednávala, https://www.bioneeds.cz, byl velice vstřícný a balíček mi ihned opětovně zaslal.

 

Krém - Krásná slečna

Krém, jak už sám název napovídá, je určen pro mladé slečny, které trápí nedokonalosti pleti. Hormony, uspěchaný život, stres ve škole nebo v práci, rodinné problémy, to všechno se nám projevuje na naší pleti. Pokud tedy máte problematickou pleť  s akné nebo póry, tak je tento krém vhodný právě pro vás. No a co vám krém s pletí vlastně udělá? Během noci vám ji krásně zklidní, pořádně ji hydratuje a vyživí a připraví ji tak na další den.

Reklama

Jak se krém aplikuje?

Krém se aplikuje jednou denně na očištěnou pleť předtím, než se uložíte ke spánku :-) .

 

Doporučila bych ho?

Já jsem s krémem spokojena  a s klidným svědomím ho mohu jen a jen doporučit.


Komentáře

Nina

O této kosmetice jsem již slyšela. Přírodní čisté produkty mám ráda :-) nějaký vyzkouším.

Barbora

Za mě produkty z kosmetické řady mohu jen doporučit! :-)


Přidat komentář