Co si obléct na Silvestra?

28.12.2018 Barbora Kosmetika

Znáte základní módní pravidlo?

Ale no tak…určitě si ho vybavíte.

Už?

No přeci – Méně je více.

Tak, jak se tímto pravidlem můžete dennodenně řídit každé ráno, když stojíte u šatní skříně před zrcadlem a lámete si hlavu, co si obléknete, tak tomu je ve vánoční čas úplně obráceně. 

Na Silvestr si můžete dovolit úplně cokoliv. Červené, zlaté, stříbrné barvy, třpytky, kam se podíváš. Tohle všechno je dovolené. Rozhodně doma nenechávejte výrazné náušnice a diamanty, můžete tedy svým protějškům oznámit, že v tento den s nimi není nutno šetřit :-D.

A co jít na to trochu prakticky?

Dneska se obléct tak, abyste o poslední noci v roce zazářily není žádný velký problém, protože obchody jsou silvestrovských kousků plné.

Ale co to udělat trochu více prakticky? Věřím tomu, že spousta z nás by takový blyštivý top využila opravdu jen jednou v roce, a proto není vůbec od věci zvolit outfit tak, abyste jej využily i pro jiné události.

Pokud máte doma nějaké elegantnější kalhoty, ať už je barva jakákoliv, klidně mohou být bílé a třeba i zvonové, ty jsou nyní skvělým trendem, jděte do nich. Outfit je potom třeba něčím ozvláštnit, dotvořit, rozsvítit. To můžete udělat právě tím blyštivým topem nebo nějakou červenou halenkou, odvážnějším vrškem s holými zády a výraznými šperky. K tomu zalovte v botníku po vysokých podpatcích a máte to. Joooo a pozor na makeup, na ten nesmíte zapomenout, protože i zde můžete trochu přidat na bronzeru a očních stínech a výrazné rtěnce.

Reklama

Můj výběr

Pokud se rozhodnete, jako já, pro variantu něčeho nového, volte tak, aby vám ten kousek v šatníku po celý rok neležel. Ale pozor, ne aby to byla nuda!

Já proto zvolila šaty, které mě zaujaly na první pohled. Rozhodovala jsem mezi vícero a zlatým, třpytivým šatům pod kolena jsem musela dlouho odolávat, ale právě z toho důvodu, že by to byly ty šaty, které bych na sebe vzala jednou, maximálně dvakrát ročně, jsem se nakonec rozhodla odolat.

Vždycky je potřeba se přizpůsobit tomu, kde Silvestr budete trávit. Pokud je to opravdu veliká akce, určitě neváhejte do takových nějakých zlatých šatů zainvestovat. Když je koupíte v dostatečném předstihu, budete je moci klidně využít na firemní vánoční večírek, nějakou oslavu narozenin a hned z těch utracených peněz nebudete mít tak špatný pocit.

Mě žádná taková obří akce nečeká, a proto jsem zvolila střídmější, ale přesto zajímavou variantu.

Důležité pro mě je, že jsou šaty dostatečně zajímavé a zároveň snadno kombinovatelné. Ať už si k nim vezmu polobotky, vysoké kozačky, lodičky anebo dokonce na jaře tenisky, bude to vypadat vždy dobře.  

Nákup online

A protože v tom vánočním shonu bylo tak málo prostoru pro běhání po obchodech, zvolila jsem nákup šatů online. Hrála jsem trošku o čas, protože jsem šaty objednávala na poslední chvíli a potřebovala jsem mít jistotu, že za 1) přijdou včas a za 2) padnou jako ulité.

Proto jsem šla na jistotu a objednala opět z Answear.cz. Tam totiž mají všechny produkty naprosto skvěle nafocené a nemůže se stát, že vám domu přijde něco, co si není oproti nafocenému outfitu podobné. Navíc balíček přijde vždy v igelitovém obalu naprosto neporušený.

Pokud vás tedy čeká silvestrovská noc v ruchu velkoměsta, nezapomeňte zvolit tentokrát nějakou odvážnější, zajímavější, výraznější variantu a zkuste vyjít z vaší černé, komfortní zóny, která je sice krásnou klasikou, ale Silvestr je zkrátka Silvestr a hranice tu neexistují.


Komentáře


Přidat komentář